Нині говорити про те, якими можуть бути відключення в осінньо-зимовий період, дуже важко. Україна перебуває в активній фазі підготовки й намагається зробити все можливе і навіть більше для того, щоби взимку ці відключення були максимально короткими. Про це в ефірі телемарафону сказала заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук, передають Патріоти України.
"Сказати, що їх не буде – зараз дуже важко, тому що надзвичайно сильні були пошкодження. Уникнути відключень можливо нам і не вдасться, але ми робимо все можливе для того, щоби зробити їх максимально непомітними", – наголосила Гринчук.
Раніше енергетичний експерт констатував, що Україні щонайменше два роки доведеться жити в умовах дефіциту електроенергії. Істотно вплинути на ситуацію могло б повернення під контроль Запорізької АЕС в Енергодарі, що окупована ворогом.
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...