
Міністерство енергетики України зараз не розглядає питання підвищення тарифів на електроенергію для населення. Про це 27 березня міністр енергетики Герман Галущенко заявив в ефірі національного телемарафону, фрагмент якого в Telegram опублікувала пресслужба Міненерго, передають Патріоти України.
"Тарифи минулого року підвищували як наслідок масштабних атак на енергетику. Без цього рішення ми не відновили б нашої енергетики й не пройшли б зими так, як ми її пройшли – спокійно, стабільно й без відключень", – пояснив міністр.
Зараз, за його словами, говорити про підвищення тарифів передчасно. "Ми ще не розуміємо масштабів пошкоджень [після останньої масованої атаки], не здійснено повної оцінки збитків і не зрозуміло, які гроші потрібні на відбудову. Тому наразі немає жодних проєктів або напрацювань щодо зміни тарифів", – додав Галущенко.
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...
В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...