У Молдові громадяни "ПМР" підпільно виготовляли вертольоти відомої моделі (відео)

На підпільному підприємстві у Кріуленському районі вироблялися вертольоти, схожі по модифікації з маркою «Ка-26».

Правоохоронці Молдови виявила місце незаконного виробництва вертольотів. Про це повідомляють правоохоронні органи Молдови, передають Патріоти України.

На підпільному підприємстві у Кріуленському районі вироблялися вертольоти, схожі по модифікації з маркою «Ка-26». Правоохоронці повідомляють, що вертольоти планували незаконно експортувати на ринок країн СНД.

Також повідомляється, що більшість залучених у виробництві вертольотів, включаючи організаторів і керівництво підприємства, є жителями Придністров’я (неконтрольована територія урядом Молдови). Зазначається, що в ході проведених обшуків було виявлено понад 10 вертольотів, що перебувають на різних етапах готовності.

«Проведені обшуки показали, що на даний момент на виробничих лініях, на різних етапах, знаходиться більше 10 вертольотів, причому всі вони зроблені за відсутності необхідних дозволів і документів про походження використовуваних деталей і обладнання», – розповідають правоохоронці.

Прокуратура повідомляє, що за подібний вид незаконної діяльності передбачено покарання від 3 до 10 років тюремного ув’язнення. Ка-26 – багатоцільовий радянський вертоліт, прийнятий на службу у 1969 році.

Могли занести з дикого середовища: В Росії виявили африканську чуму

середа, 15 липень 2020, 12:59

Цей вірус завдає великої шкоди сільськогосподарській галузі і не піддається ні лікуванню, ні вакцинопрофілактиці. Вірус африканської чуми свиней зафіксували в Красночікойському районі Забайкальського краю Росії. Про це повідомили в прес-службі крайовог...

З архіву ПУ. З 1 серпня банкомати стануть непотрібними

середа, 15 липень 2020, 9:00

​1 серпня 2020 року держателі електронних платіжних засобів (наприклад, платіжних карток) зможуть отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, що застосовують реєстратори розрахункових операцій. Про це йдеться у п...