У Москви блокадних можливостей поменшає: "Укрзалізниця" побудувала дві ділянки маршруту на кордоні з Румунією, котрі значно підвищать товарообіг з країнами Європи

Україна відкрила дві нові ділянки залізничного сполучення на кордоні з Румунією. Про це повідомляє голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін, передають Патріоти України.

За два місяці працівниками укрзалізниці було збудовані дві ділянки: Рахів — Берлебаш — держкордон та Тересва — держкордон довжиною 19,3 і 1,1 км відповідно.

"Ці дві дільниці у майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією — нашому найбільш завантаженому напрямку. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня. Це додаткові 3,5 млн тонн вантажів на рік", – зазначив Камишін.

Побудовані нові колійні напрямки створюють перспективу для розвитку пасажирських напрямків міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців.

Відкриття міжнародного сполучення стане можливе тільки після того, як зі сторони Румунії відремонтують свою частину маршруту.

До того часу по цій дільниці буде ходити приміський дизель-поїзд №6441/6442 Коломия — Рахів — Коломия, маршрут якого вже продовжено до станції Ділове, що на кордоні з Румунією.

Ризик є, але ми можемо його прийняти: Директор ДТЕК Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут

субота, 3 грудень 2022, 12:30

Виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут через удари Росії по енергетичних об'єктах. За його словами, такий ризик є, проте його можна прийняти, передають Патріоти України. Він пояснив, що блекаут – це вимкне...

G7 і ЄС нарешті узгодили "стелю" цін на нафту - заробітки Росії значно скоротяться

субота, 3 грудень 2022, 11:26

Євросоюз і “Велика сімка” домовились обмежити російські доходи за рахунок впровадження стелі цін на нафту на рівні 60 доларів за барель. Дорожчу сировину європейські брокери й не тільки до третіх країн просто тепер не возитимуть, передають Патріоти Укр...