У "Нафтогазі" розповіли, як українцям вигідніше платити за газ - з лічильником чи без

У компанії "Нафтогаз України" на прикладі пояснили, що вигіднгіше для споживачів - сплачувати за блакитне паливо відповідно до кількості зареєстрованних у помешканні осіб чи встановлювати облікові прилади, передають Патріоти України.

В компанії у якості приклада навели дані щодо споживання в одному домогосподарстві у теплий та опалювальний періоди року на місяць.

Неопалювальний сезон:

  • для приготування їжі — 10,7 куб. м, або 85,17 грн;
  • для підігріву води та приготування їжі — 22,2 куб. м, або 176,7 грн;
  • інша комбінація приладів — 14,2 куб. м, або 113 грн.

Опалювальний сезон:

  • для приготування їжі — 15,4 куб. м, або 122,50 грн;
  • для підігріву води, опалення та приготування їжі — 223 куб. м, або 1775 грн;
  • інша комбінація приладів — 133,5 куб. м, або 1061 грн.

«Частина клієнтів переконана, що розраховуватися за середньою нормою дешевше. Проте розвінчаємо і цей міф: насправді встановлювати лічильник вигідно, адже це дозволяє платити лише за реально спожиті обсяги природного газу, регулювати надходження тепла та відповідно заощаджувати. До слова, українці у 2022 році зменшили витрати на три кубометри порівняно з минулим роком», — додали у «Нафтогазі».

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Після ракетного удару РФ: В Одесі знеструмлено всі насосні станції, місто залишилося без води

понеділок, 5 грудень 2022, 15:56

В Одесі та низці населених пунктів області повністю відсутнє водопостачання внаслідок знеструмлення системи, передають Патріоти України. За інформацією "Інфоксводоканалу", в обласному центрі без електрики залишилися всі насосні станції та резервні ліні...