
В Україні з настанням спеки збільшиться споживання електроенергії через роботу кондиціонерів. Водночас правильне використання техніки дасть змогу уникнути значного зростання сум у платіжках. Як йдеться у повідомленні "Нафтогазу", кондиціонери потужні та споживають багато електроенергії, передають Патріоти України.
Серед правил використання кондиціонера:
"Зверніть увагу на клас енергоефективності – він має бути не нижче А: А+, А++, А+++; за можливості віддайте перевагу інверторним моделям – вони вміють перемикати режими роботи залежно від температури; не забуваємо про належне обслуговування – вчасно чистити від пилу та заправляти фреоном", – радять у компанії.
Ідеальний час для увімкнення кондиціонерів влітку – з 11 до 17 години та вночі після 23 години, щоб уникнути перевантаження енергомережі. А вранці та ввечері найкращий спосіб запустити в будинок свіже повітря – звичайне провітрювання.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...