У Нацбанку написали заяви на звільнення усі керівники департаменту ліцензування

У Департаменті ліцензування Національного банку України, який займається, зокрема, доступом на ринок нових компаній та дозволами на купівлю банків і фінансових компаній, повністю зміниться керівництво. Як повідомив на своїй сторінці у Facebook директор департаменту Олександр Бевз, чинне керівництво у повному складі подало заяви про звільнення, передають Патріоти України.

За його словами, продовження роботи в Національному банку для нього та його команди стало неможливим через централізацію прийняття рішень однією особою та заміну колегіальності директивним прийняттям рішень.

Олександр Бевз вважає, що в Нацбанку не дотримуються прозорого прийняття та своєчасного оформлення рішень, порушено незалежну роботу колегіальних органів регулятора, насамперед, наглядових комітетів, відбувається втручання у процеси як ззовні, так і зсередини, руйнується автономія департаментів у формуванні своєї професійної позиції та відсутня своєчасна і неупереджена комунікація регулятора з приводу його рішень. "Ми вважаємо, що на сьогодні НБУ далеко відійшов від цих стандартів. Це загрожує відкатом реформ у банківській сфері та регулюванні небанківського сектору", - заявив він.

Дуже попросили Гетьманцев і Ко? Або в очікуванні понеділку, 13-го... Monobank підставив українських заробітчан

неділя, 17 жовтень 2021, 20:09

Monobank від 13 грудня закриває всі картки у польських злотих, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу фінустанови. Ініціатори неприємності радять не чекати грудня, а вже зараз переказати гроші з картки в злотих в будь-яку іншу гривнев...

"Зелений" у світі буде дорожчати: США запускають "доларовий пилосос"

неділя, 17 жовтень 2021, 19:59

Міністерство фінансів США запускає серію великих розміщень державних облігацій, перемикаючи бюджет найбільшої економіки світу в режим «пилососа», який витягує доларову ліквідність з ринків. В четвер президент США Джо Байден підписав закон про тимчасове...