У Німеччині пропонують карати українських біженців, які не бажають шукати роботу

Глава парламентської фракції ХДС в Бундестазі і колишній міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт розкритикував практику виплат допомог українським біженцям, передають Патріоти України.

Як пише Bild, зокрема, він заявив, що дуже багато біженців живуть тільки на допомогу і не бажають влаштовуватися на роботу.

"Менше 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу. У Нідерландах цей показник перевищує 70%, у Польщі – ще більше. Це показує, що Німеччина пропонує неправильні стимули", - заявив він.

Добріндт також пропонує спосіб вирішення цієї проблеми - зменшити допомогу хронічним "дармоїдам". "Пріоритетом має бути надання кожному дорослому українському біженцю пропозиції про роботу. Якщо вони відмовляться, пільги повинні бути зменшені", - сказав депутат.

Як живуть у Німеччині українські біженці

Згідно з соцопитуванням, у більшості українців, які вимушено перебувають у Німеччині через повномасштабне вторгнення, залишається 494 євро (19,1 тис. грн) на місяць після оплати всіх витрат, пов'язаних з перебуванням в країні.

При цьому аналогічне опитування в Польщі показало, що у 59% громадян України після оплати всіх витрат на проживання в Польщі залишається майже в 4,5 рази менше - понад 500 злотих на місяць (близько 111 євро – 4,3 тис грн).

Українці можуть переплачувати за газ через кількість "прописаних" у квартирі: У "Нафтогазі" розповіли, що робити

понеділок, 11 грудень 2023, 10:30

В Україні в деяких багатоквартирних будинках встановлено один будинковий лічильник на газ. Через те, що кількість зареєстрованих ("прописаних") та тих, хто реально проживає у квартирі, відрізняється, у деяких випадках за газ доводиться переплачувати, ...

В Україні підвищать пенсії за новими правилами: Стало відомо, кому і наскільки

понеділок, 11 грудень 2023, 10:00

В Україні відбудеться індексацій пенсій 2024 року і зміниться система нарахування пенсій - вона стане бальною. Підвищення пенсій очікуються в січні, березні та липні. Деталі про індексацію пенсій 2024 року розповіла міністерка соціальної політики Украї...