У Ніжині представили конкурентноспроможні літаки, зроблені в Україні для МВС

Одні машини - зовсім нові, інші - випускають серійно. Нову техніку передадуть нацгвардійцям, прикордонникам та рятувальникам, зазначають Патріоти України.

У місті Ніжин Чернігівської області продемонстрували рятувальні, патрульні і розвідувальні літаки. На майданчику - п'ять маленьких літачків, всі вони зроблені в Україні, і кожен має особливості.

"Моніторинг кордону може бути до 500 км, туди і назад - це 1000 км. Конструкція дозволяє підвісити різне обладнання", - розповідають фахівці про один з літальних апаратів.

Одні машини - зовсім нові, інші - випускають серійно. Деяка техніка успішно продається в Європі і США.

"Літак дуже надійний, ресурсний. В Грузії у льотній школі вони вже підходять до семи тисяч льотних годин", - розповіли "Сегодня" про один з літаків.

Рятувальні, патрульні, розвідувальні - кожен з цих літаків може стати на озброєння прикордонників або ДСНС, якщо ціна влаштує замовників.

"Мені подобається будь-яка ця техніка. Подивимося, скільки вона коштує і яке на неї можна поставити моніторингове обладнання. І тоді визначимося", - заявив начальник авіації прикордонної служби Микола Тепан.

Поки авіатори уважно стежать за виступами малої авіації, свої можливості демонструє вертоліт H225 Super Puma. Це важка машина з різними можливостями - вона і бойова, і рятувальна.

З 55 машин Airbus, які надійдуть в Україну, майже половину складуть ось такі - Super Puma. В цілому ж після завершення цього контракту вітчизняний парк вертольотів буде одним з найбільших в Європі.

За словами рятувальників, ці машини - значно надійніші, ніж старі радянські МІ-8. МВС отримало вже чотири такі. Одну передало нацгвардійцям, інші - підрозділам ДСНС.

"Цього року очікується прибуття ще від 2-3 одиниць техніки. Це плаваюча величина, оскільки прибуття очікується на кінець року і багато чого залежатиме від погоди. Оскільки переліт буде здійснюватися "вері флай", - заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Нові вертольоти поділять між нацгвардійцями, прикордонниками і рятувальниками. Фактично, ці машини стануть головним елементом єдиної системи авіаційної безпеки.

Нагадаємо, минулого року держконцерн Антонов підписав угоду з підрозділом авіагіганту Boeing - Aviall Services, Inc. Домовленості були досягнуті на авіакосмічному салоні Farnborough - одному з найбільших і найстаріших авіасалонів світу, який проходить у Британії..

"Як може президент таке говорити?": Зеленський в Давосі фактично пообіцяв інвесторам, що в Україні на них чекатиме корупція, - Чорновол

п’ятниця, 24 січень 2020, 23:51

Насправді інвестори, можливо, хотіли б єдиного закону та його виконання для усіх без винятку, а не особисту "няню". Фактично президент Володимир Зеленський в Давосі пообіцяв потенційним інвесторам корупцію в Україні. Про це сказала депутат України VIII...

Коломойський вчергове відірвав шмат: Герус добився зняття питання про заборону імпорту електроенергії з РФ

п’ятниця, 24 січень 2020, 23:39

Національна комісія, яка повинна бути незалежним органом, сьогодні виявилась політично вмотивованою. Колишній представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті Міністрів України Андрій Герус домігся зняття питання про заборону імпорту електроене...