
У середу, 2 листопада, з 6 години ранку введено в дію графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомили у прес-службі "Укренерго", передають Патріоти України.
"Графіки погодинних відключень передбачають, що певні групи споживачів будуть обмежувати щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області. Графіки відключення саме в цьому форматі вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь", - нагадали в "Укренерго".
Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів РФ.
Графіки можна знайти на сайтах розподільчих компаній (обленерго), переглянути - тут.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...