У ПФУ заявили про початок виплати підвищених пенсій за липень: Коли українці зможуть отримати гроші

Пенсійний фонд України, який оновив порядок подання відомостей про трудовий стаж, розпочав фінансування виплат за липень 2022 року. Про це повідомили у ПФУ, передають Патріоти України.

В установі зазначають, що станом на 3 липня на пенсійні виплати було спрямовано 4,3 млрд грн., у тому числі 2,7 млрд грн. — на виплату пенсій через АТ «Укрпошта», 1,6 млрд грн. — через уповноважені банки.

При цьому починаючи з 4 липня виплати будуть йти за звичним графіком — у ті ж дні, в які вони надходили і в попередні місяці.

«Виплата та доставка пенсій за липень здійснюватиметься згідно із законодавством, починаючи з 4 липня», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 липня 2022 року в Україні підвищився прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія). Також із 1 липня зростуть і пенсійні надбавки, прив'язані до показника прожиткового мінімуму.

ЄС будуватиме газопровід із Португалії до Центральної Європи, щоб замінити російський газ африканським

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:50

На реалізацію проекту знадобиться лише близько 9 місяців. Євросоюз обговорює будівництво нового газопроводу, який сполучатиме Португалію та Іспанію із Центральною Європою. Частина між Іспанією та Францією може бути побудована за дев'ять місяців. Про це...

Похорон "Роскосмосу": Європейське космічне агентство веде переговори про заміну російських ракет "Союз" для виведення вантажів на орбіту Землі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:15

Європейське космічне агентство (ESA) розпочало попередні технічні переговори зі SpaceX Ілона Маска, які можуть призвести до тимчасового використання установок-носіїв компанії після того, як РФ відкликала свої ракети та двигуни у відповідь на санкції. П...