У Путіна нова проблема - в російських клініках через санкції вичерпуються запаси ботоксу

Російські б'юті-клініки зіткнулися з дефіцитом ботоксу після того, як американська біофармацевтична компанія AbbVie оголосила про припинення поставок у РФ продуктів, використовуваних в естетичній медицині. Про це повідомляє російське видання "Коммерсантъ", передають Патріоти України.

Повідомляється, що на зміну AbbVie прийшли препарати від французького Ipsen (на нього припало 73,8% всього імпорту) і німецького Merz, але їх імпорт скорочується, а масово переходити на російські аналоги клініки поки не готові.

Проблем із запасами двох препаратів опитані керівники клінік поки не спостерігають, чого не можна сказати про запаси ботоксу від Allergan, що належить AbbVie. який вичерпується та вже "викликає тривогу" у клінік. Торік на ботокс цього виробника припадало 25,3% імпорту. Як пише видання, в одній з великих мереж клінік запасів ботоксу залишилося на три місяці.

Ризик є, але ми можемо його прийняти: Директор ДТЕК Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут

субота, 3 грудень 2022, 12:30

Виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут через удари Росії по енергетичних об'єктах. За його словами, такий ризик є, проте його можна прийняти, передають Патріоти України. Він пояснив, що блекаут – це вимкне...

G7 і ЄС нарешті узгодили "стелю" цін на нафту - заробітки Росії значно скоротяться

субота, 3 грудень 2022, 11:26

Євросоюз і “Велика сімка” домовились обмежити російські доходи за рахунок впровадження стелі цін на нафту на рівні 60 доларів за барель. Дорожчу сировину європейські брокери й не тільки до третіх країн просто тепер не возитимуть, передають Патріоти Укр...