У Путіна рапортують про перемогу: Окупанти запевняють збентежених кримчан, що новий проект замінить дніпровську воду

Насправді йдеться про перерозподіл скудних кримських ресурсів на Східний Крим, куди вода по пересохлому дніпровському каналу відкритим способом вже не доходить.

Будівництво нового каналу у Криму. Фото: Кримінформ.

В анексованому Криму вирішили побудувати новий канал для водопостачання, що повинен замінити Північно-Кримський, по якому на півострів надходила вода з Дніпра. Про це йдеться в матеріалі на сайті підконтрольного сепаратистам ресурсу "Кримінформ", передають Патріоти України.

Зазначається, що проект передбачає подачу води від трьох водозаборів до Феодосії і Керчі. Загальний бюджет будівництва оцінили в 26 млрд рублів. У цілому проект включає прокладку траси водоводу протяжністю 65 км від водозаборів до першої насосної станції (ця частина контракту вартістю трохи менше 5,2 млрд рублів уже закрита) і 153,5 км водоводу до Феодосії і Керчі, а також будівництво п'яти насосних.

Наразі окупанти відзвітували про завершення першого етапу робіт – підрядник з'єднав усі водозабори трубами великого діаметру й організував аварійний скид у Північно-Кримський канал в обсязі близько 135 тисяч кубометрів щодоби.

Херсонський космодром: З'явились подробиці ймовірного "будівництва майбутнього"

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 6:08

Про плани збудувати в Україні космодром заявив голова приватної компанії з Дніпра Space Logistics Ukraine Дмитро Легеза, зазначивши, що вже вибрали оптимальну локацію в Херсонській області. Стартову вартість проекту оцінили в 50 млн доларів. "Побудова ...

Хіти тижня. Звикаймо: Зеленський заборонив українські "коньяк" та "шампанське"

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 2:00

"Шампанське" правильно називати "ігристе вино". Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень". Про це повідомляють Патріоти України з по...