У Путіна рапортують про перемогу: Окупанти запевняють збентежених кримчан, що новий проект замінить дніпровську воду

Насправді йдеться про перерозподіл скудних кримських ресурсів на Східний Крим, куди вода по пересохлому дніпровському каналу відкритим способом вже не доходить.

Будівництво нового каналу у Криму. Фото: Кримінформ.

В анексованому Криму вирішили побудувати новий канал для водопостачання, що повинен замінити Північно-Кримський, по якому на півострів надходила вода з Дніпра. Про це йдеться в матеріалі на сайті підконтрольного сепаратистам ресурсу "Кримінформ", передають Патріоти України.

Зазначається, що проект передбачає подачу води від трьох водозаборів до Феодосії і Керчі. Загальний бюджет будівництва оцінили в 26 млрд рублів. У цілому проект включає прокладку траси водоводу протяжністю 65 км від водозаборів до першої насосної станції (ця частина контракту вартістю трохи менше 5,2 млрд рублів уже закрита) і 153,5 км водоводу до Феодосії і Керчі, а також будівництво п'яти насосних.

Наразі окупанти відзвітували про завершення першого етапу робіт – підрядник з'єднав усі водозабори трубами великого діаметру й організував аварійний скид у Північно-Кримський канал в обсязі близько 135 тисяч кубометрів щодоби.

Фруктові ціни: Який очікується урожай на фрукти в Україні та якою буде ціна

середа, 27 травень 2020, 0:30

Заморозки були тривалими і вдарили по раннім сортам. Україна цьогоріч отримає низький урожай ранніх фруктів, як заявила начальник відділу агрометеорології «Укргідрометцентру» Татяна Адаменко, передають Патріоти України.

Дешевого долара не буде: Банкір спрогнозував валютний курс в Україні після отримання кредиту МВФ

вівторок, 26 травень 2020, 22:46

Однак курс гривні буде більш-менш стабільним. Завдяки отриманню Україною чергового кредиту від Міжнародного валютного фонду гривня залишиться стабільною, а вартість долара становитиме 26,5-27,2 гривні. Такий прогноз курсу долара озвучив директор департ...