У Путіна рапортують про перемогу: Окупанти запевняють збентежених кримчан, що новий проект замінить дніпровську воду

Насправді йдеться про перерозподіл скудних кримських ресурсів на Східний Крим, куди вода по пересохлому дніпровському каналу відкритим способом вже не доходить.

Будівництво нового каналу у Криму. Фото: Кримінформ.

В анексованому Криму вирішили побудувати новий канал для водопостачання, що повинен замінити Північно-Кримський, по якому на півострів надходила вода з Дніпра. Про це йдеться в матеріалі на сайті підконтрольного сепаратистам ресурсу "Кримінформ", передають Патріоти України.

Зазначається, що проект передбачає подачу води від трьох водозаборів до Феодосії і Керчі. Загальний бюджет будівництва оцінили в 26 млрд рублів. У цілому проект включає прокладку траси водоводу протяжністю 65 км від водозаборів до першої насосної станції (ця частина контракту вартістю трохи менше 5,2 млрд рублів уже закрита) і 153,5 км водоводу до Феодосії і Керчі, а також будівництво п'яти насосних.

Наразі окупанти відзвітували про завершення першого етапу робіт – підрядник з'єднав усі водозабори трубами великого діаметру й організував аварійний скид у Північно-Кримський канал в обсязі близько 135 тисяч кубометрів щодоби.

20 грн тоді і зараз: У мережі пригадали, що можна було купити за "двадцятку" в 1996 році (інфографіка)

субота, 24 жовтень 2020, 17:17

Вартість української валюти істотно знизилася. Про це говорить і те, що багато купюр вже поступово заміщуються монетами, передають Патріоти України. Гривнева монета, випущена у 2019 році, більше нагадує стару копійчану монету, виведену з обігу раніше. ...

Бус для зомбі-апокаліпсису: Соцмережу вразив шкільний автобус, створений за участю українців (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 16:47

Torsus Praetorian здатний доставити дітей до школи по найважчому бездоріжжю. На підприємстві Словаччини спільно з українськими фахівцями випустили шкільний автобус-позашляховик. Про це повідомляє "Автоцентр", передають Патріоти України. Новий Torsus Pr...