У РФ вигадали, як врятуватися - готуються запровадити мораторій на банкрутство

У Росії вже цього тижня уряд може ухвалити рішення про оголошення мораторію на банкрутства. Про це пише Интерфакс із посиланням на главу Міністерства економічного розвитку РФ Максима Решетнікова, передають Патріоти України.

"Ми очікуємо рішення щодо мораторію на банкрутство, підтримки технологічних компаній - пільгове кредитування, у нас за указом президента продовження мораторію на перевірку IT компаній до 2025 року та низку інших напрямів", - сказав він.

Так, під час мораторію кредитори не мають права ініціювати банкрутство боржників. Однак самі боржники можуть ініціювати справу про свою неспроможність або відмовитися від мораторію. Зазначимо, що право вводити мораторій на банкрутства на вимогу кредиторів уряд Росії отримав навесні 2020 року у рамках боротьби з негативними наслідками пандемії COVID-19.

Українці самі обиратимуть собі постачальника електроенергії: Названо дату, з якої почнуть діяти нові правила

середа, 8 лютий 2023, 9:45

Українці зможуть самі обирати собі постачальника електроенергії. Одним із критеріїв вибору будуть тарифи на електроенергію, які у різних постачальників будуть різними. Відповідно, споживачі обиратимуть того, у кого дешевше та вище якість обслуговуванн...

Чи варто запасатись бензином та що буде з цінами на пальне: Українцям розповіли, чого чекати

середа, 8 лютий 2023, 9:31

Дефіцит бензину та дизпалива Україні не загрожує - його завозитимуть до країни з Європи. Введені ж ЄС 5 лютого ембарго на закупівлі російських нафтопродуктів, а також гранична ціна на дизпаливо та інші нафтопродукти, не призведуть до подорожчання палив...