У Росії через інфляцію виникли проблеми з виконанням військового замовлення, - розвідка

Через стрімку інфляцію та жорсткі економічні санкції, накладені країнами Заходу на Росію через війну в Україні, в РФ не можуть повною мірою виконувати військове замовлення. Інфляція "з'їдає" передбачені на виробництво озброєння кошти. А додаткового фінансування у бюджеті Росії не передбачено. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Російські компанії зіштовхнулись з серйозними проблемами при виконанні військових замовлень. Інфляція через введенні санкції "з’їдає" передбачені під виробництво зброї кошти. А додаткові кошти в бюджеті РФ відсутні, - кажуть розвідники.

За даними української розвідки, вище військово-політичне керівництво РФ про проблеми знає. Принаймні, про це йдеться у доповіді апарату уряду РФ стосовно проблемних питань в ході виконання контрактів державного замовлення підприємствами ОПК Росії, яка з'явилася у ГУР МОУ.

Із доповіді стає очевидно, що наразі російський уряд практично нічого не може зробити, аби виправити ситуацію.

"Для уникнення підвищення цін, зафіксованих державним замовленням, уряд РФ дозволив укладати контракти з єдиним постачальником. Втім, це не призвело до очікуваного результату. Ціна виконання робіт все одно зросла через суттєве подорожчання матеріалів та комплектуючих. А наполягання міністерства оборони РФ на фіксації цін призводить лише до збитків для визначеного "єдиного виконавця" військового замовлення", - аналізують зміст документу у ГУР МОУ.

Замовлення МО РФ з високою долею вірогідності не будуть виконані у повному обсязі. У "багатої" Росії просто не вистачає грошей. А звична авторитарна манера державного управління призвела до неузгодженості дій між урядом і виробниками. Запроваджені Заходом санкції щодо російської економіки та російського військово-промислового комплексу вже дають свої плоди, резюмують в українській розвідці.

Втрати все відчутніші: Нафтопереробка в Росії впала до річного мінімуму - це результат атак дронів СБУ, - Bloomberg

середа, 24 квітень 2024, 8:50

Нафтопереробка на російських заводах у квітні 2024 року впала практично до річного мінімуму. НПЗ (нафтопереробні заводи) в РФ квітні видавали лише 5,23 млн продукції на добу, що є майже найнижчим рівнем з травня-2023. Ключовою причиною падіння стали ре...

Удару по кишені бути? Українцям можуть запровадити нові тарифи на електроенергію - депутат назвав ймовірну ціну

середа, 24 квітень 2024, 7:44

У разі підвищення тарифу на електроенергію для населення ціна може вийти на рівень собівартості струму - 3,5 грн за кВт*год. замість нинішніх 2,64 грн. Такі розрахунки ґрунтуються на тому, що держава не може собі дозволити дотувати виробництво електрое...