У Росії зупинився найбільший завод із виробництва свинцю - експорт повністю припинився

У Росії зупинився найбільший завод із виробництва вторинного свинцю "Фрегат". Невдовзі зупиняться й інші підприємства. Це відбувається через зупинку експорту: Мінпромторг РФ не видав жодної ліцензії на вивезення металу, передають Патріоти України.

"Влада боялася дефіциту свинцю для оборонної промисловості, вважають аналітики, пропонуючи почати закупівлю металу до держрезерву для підтримки заводів", – йдеться в матеріалі "Комерсант". Підмосковний завод "Фрегат" із виробництва вторинного свинцю зупинився через те, що внутрішній попит на нього вкрай низький.

"Фрегат" щорічно випускає до 40 тис. тонн свинцю та сплавів, тобто близько чверті всього обсягу виробництва цього металу у РФ. "З 15 травня до 15 листопада виробники свинцю зобов'язані отримувати ліцензію на експорт необробленого металу. Вимоги були надмірними", – зазначає "Комерсант".

Середня облікова кількість співробітників заводу – 227 осіб, їм виплачують дві третини окладу. У Росії її виробляється близько 200 тис. тонн вторинного свинцю на рік. Левова частка свинцю продається за кордон, хоча на світовому ринку частка РФ – близько 6%.

Ціни на свинець у світі падають: якщо у березні вартість металу досягла рекорду $2,5 тис. за тонну, то тепер ціна впала до $1,9 тис.

Повністю замінить "Артемсіль": На Закарпатті виявили велике родовище солі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:14

За його словами, роботи на родовищі вже стартували в рамках інвестиційної угоди з компанією "Катіон інвест". "Йдеться про кейс, який дозволить розробляти Буштинське соляне родовище і видобувати до 150 тисяч тонн солі на місяць методом підземного вилуго...

Буде прогнозувати курс? Нацбанк Румунії взяв на роботу відому астрологиню

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:44

Відома в Румунії 64-річна астрологиня Мінерва (справжнє ім’я - Ґабріела Діма) отримала посаду в Національному банку країни. Про це повідомляє HotNews.ro, передають Патріоти України. Про свою нову роботу “Мінерва” розповіла в подкасті музиканту Даміану ...