У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти України.

До морської межі з Данією Solitaire дістанеться десь за місяць, пишуть іноземні ЗМІ. Надалі будівництво може "застрягнути" на тому місці через позицію влади Данії.

Справа у тому, що наразі Данія залишається єдиною країною, яка не надала відповідного дозволу на будівництво Росії. Тож запуск трубопроводу можливо відкладеться. Втрати Газпрому від такої затримки експерти оцінюють у 660 мільйонів євро.

Ми зараз прямуємо до морського кордону Данії, а потім будемо очікувати на подальший розвиток проєкту, щоб прокласти трубопровід до Німеччини,
– сказав капітан корабля Solitaire Кенні Хоубен.

Тим часом, у Газпромі заявляють, що будівництво "Північного потоку-2" відбувається згідно графіку. У РФ очікують, що отримають дозвіл уряду Данії на прокладання трубопроводу в економічній зоні країни "найближчим часом". Загалом російський трубопровід має пролягати через води Росії, Фінляндії, Швеції, Німеччини та Данії.

Літаки зі штучним інтелектом стануть "очима" НАТО - Столтенберг

п’ятниця, 15 листопад 2019, 23:51

Впровадити нові технології у Альянсі планують до 2035 року. У найближчі 15 років НАТО замінить літаки дальнього радіолокаційного виявлення (AWACS) новітніми технологіями, включаючи штучний інтелект. Про це в рамках промислового форуму у Вашингтоні заяв...

Несамовитий дрон рветься у бій, або Global Hawk посунься: Турецько-український ударний БПЛА пройшов перші випробування (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 22:57

Akıncı призначений для ведення оперативно-стратегічної повітряної розвідки, а також нанесення авіаційних ударів по об’єктах противника. Турецько-український ударний безпілотний літальний апарат Akıncı пройшов перші наземні випробування. Про це у своєму...