
Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти України.
До морської межі з Данією Solitaire дістанеться десь за місяць, пишуть іноземні ЗМІ. Надалі будівництво може "застрягнути" на тому місці через позицію влади Данії.
Справа у тому, що наразі Данія залишається єдиною країною, яка не надала відповідного дозволу на будівництво Росії. Тож запуск трубопроводу можливо відкладеться. Втрати Газпрому від такої затримки експерти оцінюють у 660 мільйонів євро.
Ми зараз прямуємо до морського кордону Данії, а потім будемо очікувати на подальший розвиток проєкту, щоб прокласти трубопровід до Німеччини,
– сказав капітан корабля Solitaire Кенні Хоубен.
Тим часом, у Газпромі заявляють, що будівництво "Північного потоку-2" відбувається згідно графіку. У РФ очікують, що отримають дозвіл уряду Данії на прокладання трубопроводу в економічній зоні країни "найближчим часом". Загалом російський трубопровід має пролягати через води Росії, Фінляндії, Швеції, Німеччини та Данії.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...