У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України.

Пауел вважає, що впровадження електронної американської валюти є першочерговим завданням Центробанку США, з огляду на домінувальну роль долара серед світових резервних валют.

Пауелл – не єдиний високопоставлений чиновник США, який підтримав цифровий долар, пише видання. Міністерка фінансів США Джанет Єллен також висловила зацікавленість у підтримці досліджень з випуску цифрових валют, які, за її словами, "можуть сприяти більш швидким, безпечним і дешевим платежам".

Наразі Китай є світовим лідером і піонером у розробці цифрового юаня, який тестується в багатьох містах Китаю, водночас такі країни, як Великобританія, Канада і Японія, також активно вивчають життєздатність своїх цифрових валют.

Незважаючи на деякі побоювання ринку, що випуск цифрових валют центральних банків може призвести до нового витка конкуренції або суперництва між криптовалютами, створення потенційного цифрового долара США як і раніше має велике значення, зазначає видання.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

"Це відповідальний крок": Зеленський анонсував утворення зони вільної торгівлі України з Туреччиною

неділя, 11 квітень 2021, 18:07

Володимир Зеленський обговорив підписання угоди про зону вільної торгівлі та з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ. За його словами, під час обговорення, приділили увагу торгово-економічним ...