У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України.

Пауел вважає, що впровадження електронної американської валюти є першочерговим завданням Центробанку США, з огляду на домінувальну роль долара серед світових резервних валют.

Пауелл – не єдиний високопоставлений чиновник США, який підтримав цифровий долар, пише видання. Міністерка фінансів США Джанет Єллен також висловила зацікавленість у підтримці досліджень з випуску цифрових валют, які, за її словами, "можуть сприяти більш швидким, безпечним і дешевим платежам".

Наразі Китай є світовим лідером і піонером у розробці цифрового юаня, який тестується в багатьох містах Китаю, водночас такі країни, як Великобританія, Канада і Японія, також активно вивчають життєздатність своїх цифрових валют.

Незважаючи на деякі побоювання ринку, що випуск цифрових валют центральних банків може призвести до нового витка конкуренції або суперництва між криптовалютами, створення потенційного цифрового долара США як і раніше має велике значення, зазначає видання.

Наслідки відкриття Ормузської протоки: Світові ціни на нафту обвалилися до довоєнного рівня

середа, 24 червень 2026, 18:57

Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...

Столиця рф приречена на паливний голод: Московський НПЗ зупинили до 2027 року внаслідок ударів дронів - ЗМІ

середа, 24 червень 2026, 18:50

Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...