
Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України.
Пауел вважає, що впровадження електронної американської валюти є першочерговим завданням Центробанку США, з огляду на домінувальну роль долара серед світових резервних валют.
Пауелл – не єдиний високопоставлений чиновник США, який підтримав цифровий долар, пише видання. Міністерка фінансів США Джанет Єллен також висловила зацікавленість у підтримці досліджень з випуску цифрових валют, які, за її словами, "можуть сприяти більш швидким, безпечним і дешевим платежам".
Наразі Китай є світовим лідером і піонером у розробці цифрового юаня, який тестується в багатьох містах Китаю, водночас такі країни, як Великобританія, Канада і Японія, також активно вивчають життєздатність своїх цифрових валют.
Незважаючи на деякі побоювання ринку, що випуск цифрових валют центральних банків може призвести до нового витка конкуренції або суперництва між криптовалютами, створення потенційного цифрового долара США як і раніше має велике значення, зазначає видання.
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....