
До 20 грудня ситуація із електропостачанням в Україні залишатиметься складною, заявив в ефірі інформаційного телемарафону голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус, передають Патріоти України.
За його словами, після ракетної атаки 16 грудня більшість пошкоджень на енергооб’єктах вдалося усунути. Електроенергію отримує більшість споживачів.
"Найскладніша ситуація в Дніпрі та області… Ми ще не повернулися до стану до ракетної атаки, і в системі існує дефіцит в районі 4 тис. мегават, найбільше відключень в центральній та східній частині України", - сказав він.
Герус зазначив, що у найближчі три дні (до 20 грудня) в Україні прогнозують похолодання, тож навантаження на мережі зросте, але після цього ситуація покращиться.
В найближчі день-два буде відновлено і запущена в роботу ще частина енергетичних об’єктів, тоді дефіцит зменшиться.
"До вівторка ситуація буде складною, але вона поступово покращуватиметься. З вівторка обсяг відключень має зменшитись і повернутись до показників декілька днів тому", - сказав Герус.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...