У Тегерана намічаються проблеми: США попередили Іран, що будуть зривати поставки зброї до РФ, - Bloomberg

США попередили Іран, що будуть зривати поставки зброї до РФ, – Bloomberg

Сполучені Штати Америки зосередяться на тому, щоб зривати поставки зброї з Ірану до Росії. Крім того, американська сторона буде підтримувати іранських протестувальників, які виступають проти режиму. Про це виданню Bloomberg сказав спеціальний посол США з питань Ірану Роберт Маллі, інформує передають Патріоти України.

Він зазначив, що Штати сконцентруються саме на цьому, а не на переговорах щодо відновлення міжнародної ядерної угоди, які загальмувалися через Тегеран.

"Іран не зацікавлений в угоді, і ми зосереджені на інших речах. Просто зараз ми можемо змінити ситуацію, намагаючись стримати та зірвати постачання зброї Росії та намагаючись підтримати фундаментальні прагнення іранського народу", – сказав Маллі.

США мають на меті "зірвати, затримати та санкціонувати" поставки зброї до Росію з Ірану. А якщо Тегеран надаватиме Москві ракети або допомагатиме із будівництвом військових виробничих об’єктів на території РФ, то це буде "перетином нових ліній".

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що між Іраном та США знову розпочнуться переговори щодо відновлення дії ядерної угоди 2015 року.

Ймовірно, вони все ж відбулися, проте з кінця серпня ніяких переговорів більше не було, хоча вони офіційно не призупинені, зазначив Роберт Маллі. Водночас контакти між офіційними особами Європейського Союзу та Ірану тривають.

Як відомо, Іран нарощує збагачення урану та обмежує міжнародний моніторинг. Для відновлення ядерної угоди Тегеран вимагає, аби МАГАТЕ припинила своє розслідування, проте США відкидають таку умову.

"У чому сенс? Чому ми повинні зосереджуватися на цьому, якщо Іран повертається з неприйнятними вимогами? На цю мить ми не збираємося зосереджуватися на ядерній угоді, тому що ми не можемо продовжувати повертатися назад, а потім бути обіграними", – наголосив Маллі.

Під ударом "палаци Путіна": Під час візиту Зеленського Британія оголосила про нові санкції проти Росії

середа, 8 лютий 2023, 15:53

У середу, 8 лютого, коли президент України Володимир Зеленський здійснює візит до Лондона, британський уряд запровадив нові санкції проти Росії. Вони поширюються на підприємства, які постачають військове обладнання, а також на фізичних осіб та одну орг...

Виробництво, ремонт і спільні розробки військової техніки та боєприпасів: "Укроборонпром" і чеська компанія VOP CZ підписали стратегічну угоду

середа, 8 лютий 2023, 14:25

Досягнуті дмовленості є частиною угоди про створення спільного оборонного кластера України з Чеською Республікою. 6 лютого державний концерн "Укроборонпром" і чеський виробник військової техніки компанія VOP CZ підписали угоду про виробництво, ремонт і...