У вас вже є "Спутник": Pfizer відмовилась постачати вакцину російським багатіям

Поставка препарату можлива тільки на рівні державних угод.

Компанія Pfizer відмовилася постачати Covid-вакцину до Росію для приватних осіб і компаній. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

У компанії зазначили, що поставка препарату можлива тільки на рівні державних угод. «На сьогодні для подолання кризи в галузі охорони здоров'я вакцину розподіляють в рамках укладених державних угод про постачання», ─ йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що розуміють бажання людей зробити щеплення від коронавірусу якомога швидше, проте не можуть забезпечити прямий доступ до вакцини-кандидата Pfizer-BioNTech Covid-19 у відповідь на приватні запити.

Водночас Pfizer пообіцяла тісно співпрацювати з міжнародними організаціями та урядами країн, «щоб поставити вакцину так швидко, як тільки це буде можливо». Наприкінці грудня Всесвітня організація охорони здоров'я внесла вакцину від коронавірусу Pfizer / BioNTech до переліку препаратів, рекомендованих для екстреного використання. Відповідне рішення було прийнято на основі аналізу препарату, який показав, що він «відповідає обов'язковим критеріям безпеки та ефективності, встановленим ВООЗ».

"Проскочить в Германию и не сесть в тюрьму. Как украинцы массово едут в ЕС по польским визам", - журналісти

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:21

"Несмотря на облавы на украинцев с поддельными документами, растет поток заробитчан, которые пытаются проскочить в Евросоюз любым способом", - пише у своєму блозі Олександра Харченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує: . Все больше украинцев и...

Про настрої на Донбасі, або Вмирати за Росію Луганськ не збирався

четвер, 24 червень 2021, 23:35

Відкритим залишається питання:що робити з проросійським населенням? На мою думку, хто ідентифікує себе росіянами, нехай їдуть до Російської Федерації. Цю проблему маємо вирішити радикально. Без люстрації всі розмови про пошук компромісів – дурні. Коли мі