У вихідні ліміти споживання зазвичай збільшують, але не цього разу: У Yasno розповіли про ситуацію в енергосистемі України

В енергосистемі України зараз значний дефіцит. Про це повідомив СЕО енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко, закликавши користувачів бути економнішими.

Він зазначив, що у вихідні ліміти споживання електроенергії зазвичай більше, але енергосистемі зараз не вистачає близько 5 ГВт вдень та 3 ГВт уночі для повноцінної роботи (для порівняння: одна квартира в середньому споживає 6-8 КВт на добу).

За словами Коваленка, зменшити дефіцит можна декількома способами: ремонт пошкоджених потужностей, який стає дедалі важчим після кожного російського удару, повернення енергооб'єктів з тимчасово захоплених росіянами територій та імпорт електроенергії.

Кожної ночі скрута наростає: В "Республике Крым" та "городе федерального значения" Севастополі окупанти запровадили режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру"

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:00

На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...

Ціни на нафту різко впали: Як ринок реагує на відновлення постачань через Ормузьку протоку

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:04

Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...