У Зеленського вирішили позбутися Пенсійного фонду

ПФУ разом з фондами соціального страхування і безробіття хочуть перетворити на Національне страхове агентство.

В Україні давно ходять розмови про те, що уряд збирається "перезавантажити" роботу Пенсійного фонду, тому що вона не відповідає сучасним реаліям. І щоб рухатися вперед, треба щось для цього зробити. Так, спочатку розглядався варіант реорганізації його, але незабаром заговорили про його повну ліквідацію. Про це розповіла Глава комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галина Третьякова, передають Патріоти України.

"Ми зі свого боку думаємо про можливе перезавантаження форми існування ПФУ. Один з варіантів - ліквідація Пенсійного фонду та передача його функцій Мінфіну або Держказначейству. Або перетворення ПФУ разом з фондами соціального страхування і безробіття на Національне страхове агентство. Цей план ми вже презентували разом з урядом", - сказала вона.
Варто зазначити, що останнім часом з джерелами наповнення бюджету в державі серйозні проблеми. Також в перший раз за двадцять років на 12 мільярдів скорочені соціальні витрати бюджету, також не закладені кошти на щорічну індексацію пенсій.
Але при цьому зазначається, що в цьому році планується в три етапи збільшити розмір пенсій. Навіть уже названі точні дати. Що стосується мінімальної зарплати, то вона буде піднята в два етапи - з 1 липня, і з 1 грудня. І все це закладено в бюджет. Як заявила Галина Третьякова, зараз прикладається максимальна кількість зусиль, щоб навести в цьому секторі порядок.

Хіти тижня. Саудівська Аравія готується нанести вирішальний удар у "нафтовій війні" з РФ

понеділок, 30 березень 2020, 11:00

За останні пару тижнів нафтотрейдери не змогли продати європейцям жодного бареля Urals. Саудівська Аравія готується наростити видобуток нафти і повністю витіснити Росію з ринків Європи. Про це йдеться в статті CNN.Business, передають Патріоти України. ...

Добити скрепи: Ціни на нафту обвалилися майже до двадцятирічного мінімуму

понеділок, 30 березень 2020, 9:57

Тиждень для ринку нафти почався з сильного падіння, при цьому ціна ф'ючерсів на нафту марки WTI в якийсь момент обвалилася до 18 річного мінімуму - нижче 20 доларів за барель. Про це свідчать дані торгів, передають Патріоти України. На світових ринках ...