У Зеленського заговорили про підвищення цін на газ для населення

За словами Андрія Геруса, наразі в Україні йде закупка та закачування поки дешевого газу, щоб у максимальних обсягах наповнити підземні газові сховища.

Андрій Герус. Фото: Фокус.

Представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус не виключив, що ціна на газ для українців може зрости. Про це він заявив 21 липня в штабі політичної партії Слуга народу, передають Патріоти України.

Чиновник назвав чинники, від яких буде залежати вартість газу. Що буде в майбутньому - залежить від декількох факторів. "Перший фактор - це взаємини з транзитом газу, взаємовідносини з Газпромом, і що буде з балансом газу станом на грудень, січень, лютий. Якщо Газпром буде намагатися блокувати всіма способами транзит газу через Україну, то це може викликати певний дефіцит і може привести до того, що в нас ціна газу піде вгору", - спрогнозував він.

За словами Геруса, наразі в Україні йде закупка та закачування поки дешевого газу, щоб у максимальних обсягах наповнити підземні газові сховища і в будь-якому випадку бути готовими до зими.

Відповідно, якщо ми максимально підготуємося, якщо ми закачаємо газ, якщо ми ще при цьому й скоротимо наше споживання, в тому числі за допомогою енергоефективності, і якщо у нас все-таки вирішиться питання з транзитом, то, я думаю, що ситуація буде досить стабільною, і в принципі якихось хвилювань там не буде - ні з приводу нестачі газу, ні з приводу якоїсь супервисокої ціни, - додав Герус.

Курс на 29: Нацбанк опустив гривню до нового мінімуму за 2020 рік

вівторок, 22 вересень 2020, 19:56

22 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,23 - 28,25 гривні, на закритті - на рівні 28,19 - 28,22 гривні.

"Новый скандал с отмыванием денег, или В чем "Кассандра" уличила Коломойского, Фирташа и Клюева", - експерт

вівторок, 22 вересень 2020, 16:28

"Международный консорциум журналистов (ICIJ) опубликовал расследование "Кассандра". Проект был подготовлен на основе секретных документов подразделения Минфина США - отдела по борьбе с финансовыми преступлениями FinCEN. Основа расследования - данные о ...