У Зеленського запевняють, що вигадали, як знизити тариф "Укренерго" більш ніж у тричі

Головне, щоб представник президента у Кабміні потім не сказав, що пожартував, як було вже

Представник президента України у Кабінеті міністрів Андрій Герус допустив зниження тарифів на електроенергію на 20% для непобутових споживачів. Про це він розповів під час брифінгу.

За його словами, команда президента має намір впровадити кілька рішень, які дозволять зупинити зростання цін на електрику.

«Необхідно розглянути три рішення, які сумарно повинні привести до істотного зниження ціни на електроенергію для непобутових споживачів», – заявив він.

За словами Геруса, необхідно переглянути постанову уряду про покладення спеціальних публічних зобов’язань (ПСЗ) на ПАТ «Укргідроенерго» та НАЕК «Енергоатом».

«Ми очікуємо, що така постанова дасть можливість знизити тариф «Укренерго» більш ніж у три рази. Зараз це 32 коп. за кВт/годину, а очікується 8-9 коп…Коли відбудеться нова постанова ПСЗ і новий тариф «Укренерго» – це може дати зниження тарифу для кінцевих споживачів близько 11%», – сказав Герус.

Також, за його словами, необхідно підняти максимальну нічну ціну електрики приблизно на 10%, а максимальну денну ціну знизити на 15-20%.

«Якщо вжити ці три заходи, то може бути близько 20% зниження для всіх споживачів: для великого, середнього, малого бізнесу, бюджетних організацій, дитячих садків, шкіл, лікарень, метрополітену, електротранспорту тощо», – сказав Герус.

"Нафтогаз" запустить віртуальний реверс газу з Європою: Що це означає для України

п’ятниця, 28 лютий 2020, 17:14

Оператор газотранспортної системи України та словацький оператор Eustream з 1 березня запустять віртуальний реверс газу. Він йтиме через точку з’єднання "Вельке Капушани" - "Ужгород". Про це повідомила пресслужба ОГТСУ, передають Патріоти України. Почи...

Хіти тижня. Чи буде в Україні податок на банківські карти: З'явилася важлива заява

п’ятниця, 28 лютий 2020, 17:00

Податкова служба України повідомила, що жодних нових відрахувань з переказів на карткових рахунках вводити не планується і пояснила, звідки з'явилася така інформація. Крім того, юристи дали пояснення, в яких випадках будуть стягуватися податки, переда...