У Зеленського запевняють, що вигадали, як знизити тариф "Укренерго" більш ніж у тричі

Головне, щоб представник президента у Кабміні потім не сказав, що пожартував, як було вже

Представник президента України у Кабінеті міністрів Андрій Герус допустив зниження тарифів на електроенергію на 20% для непобутових споживачів. Про це він розповів під час брифінгу.

За його словами, команда президента має намір впровадити кілька рішень, які дозволять зупинити зростання цін на електрику.

«Необхідно розглянути три рішення, які сумарно повинні привести до істотного зниження ціни на електроенергію для непобутових споживачів», – заявив він.

За словами Геруса, необхідно переглянути постанову уряду про покладення спеціальних публічних зобов’язань (ПСЗ) на ПАТ «Укргідроенерго» та НАЕК «Енергоатом».

«Ми очікуємо, що така постанова дасть можливість знизити тариф «Укренерго» більш ніж у три рази. Зараз це 32 коп. за кВт/годину, а очікується 8-9 коп…Коли відбудеться нова постанова ПСЗ і новий тариф «Укренерго» – це може дати зниження тарифу для кінцевих споживачів близько 11%», – сказав Герус.

Також, за його словами, необхідно підняти максимальну нічну ціну електрики приблизно на 10%, а максимальну денну ціну знизити на 15-20%.

«Якщо вжити ці три заходи, то може бути близько 20% зниження для всіх споживачів: для великого, середнього, малого бізнесу, бюджетних організацій, дитячих садків, шкіл, лікарень, метрополітену, електротранспорту тощо», – сказав Герус.

В передчутті стрибка інфляції: НБУ випускає в обіг 5 000 000 нових банкнот номіналом 1000 гривень

четвер, 19 вересень 2019, 19:37

Національний банк України на першому етапі випуску з 25 жовтня в обіг нової банкноти номіналом 1 000 гривень планує надрукувати близько 5 000 000 нових банкнот, котрі й без того заявлені як затверджений номінал і купюра задовго до цього, зазначають Пат...

"Мы же братья!", або "Смажений півень" дупу клює: Росія несподівано заявила про готовність укласти договір про транзит газу через Україну

четвер, 19 вересень 2019, 19:10

Російська сторона підтвердила готовність підписати нову угоду про транзит свого газу до Європи через газотранспортну систему України відповідно до європейських правил, повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву міністра енергетики та захисту д...