У зв'язку з загрозою російської агресії в Україні дорожчатиме дизельне паливо на АЗС

Через занижену ціну та зручніше постачання українські постачальники закуповували дизельне паливо в Росії. Наразі йде активний розвиток альтернативних шляхів, хоч вони й більш затратні. Проте ціна підвищиться не набагато. Про це сайту "Апостроф" розповів експерт "Нафторинка" Олександр Сіренко, зазначають Патріоти України.

Як зазначив фахівець, наразі Україна закуповує близько третини дизеля з Росії та Білорусі. Залежність від постачання з цих країн є однією з актуальних проблем у зв'язку з російською агресією у бік України.

Водночас, за його словами, минулого року обсяги дизпалива, що завозили в Україну через море, збільшились на 62,3% порівняно з 2020-м. Вони склали 1,23 млн тонн при загальному споживанні близько 8 млн тонн.

"Звичайно, вартість доставки дизеля за іншими напрямками буде дещо вищою, і тому цінники на АЗС можуть збільшитися на 1-2 гривні. Проте я вважаю, що це не така вже й велика плата за захист незалежності", - зазначив Сіренко.

Він також додав, що серед існуючих на сьогодні шляхів постачання нафтопродуктів із сусідніх європейських країн: Польща, Угорщина, Румунія. Там знаходяться великі нафтопереробні заводи.

Одна заява - 10 послуг: У "Дії" запускають велике нововведення для бізнесу

середа, 12 червень 2024, 18:56

На порталі "Дія" запустили нововведення для бізнесу. Це нова комплексна послуга "е-Підприємець", передають Патріоти України з посиланням на віце-прем'єра з цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram та портал "Дія". "е-Підприємець" - це сервіс...

Торгова війна набирає обертів: ЄС запровадить мита на електромобілі Китаю до 38%

середа, 12 червень 2024, 18:42

Європейський Союз з 4 липня введе мита на імпорт китайських електромобілів до 38,1%. Така сума значно перевищує розмір очікуваного мита. Про це повідомляє Politico, передають Патріоти України. Зазначається, що запровадити мита до 38,1% вирішили після б...