
Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"Про це мова не йде. Ми запропонували термін дії цього рішення (останнього підвищення тарифів - УНІАН) до кінця року. Ми подивимся, як у нас буде проходити опалювальний сезон, але у нас є відчуття, що цього рішення буде достатньо, щоб забезпечити проходження сезону і не рухати ціни в подальшому", - відмітив він.
За словам міністра, підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів до 2,64 грн/кВт-год було вимушеним кроком, але це рішення дозволить провести ремонтну кампанію, стабілізувати енергосистему і відповідним чином підготуватися до наступного сезону. Також, Галущенко додав, що Міністерство енергетики не бачить ризиків віялових відключень електроенергії.
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...