Удар нижче пояса: Китай може вщент зруйнувати економіку Росії

Економіка Китаю зростає мінімальними з 1992 року темпами - динаміка ВВП у третьому кварталі сповільнилася до 6%, а скоро впаде і нижче цього показника. Експерти вважають, що проблеми з китайською економікою позначаться і на Росії, передають Патріоти України.

"Ескалація торгових воєн призвела до уповільнення темпів зростання світової торгівлі, що вже почало позначатися на китайській економіці. Судячи з усього, уповільнення продовжиться і в 2020 році і темпи зростання китайського ВВП виявляться нижче 6%", – повідомив головний економіст Сбербанку Антон Струченевський.

У свою чергу це дуже позначиться на російській економіці, яка все ще дуже сильно залежить від експорту цієї сировини. "За своїми розмірами китайська економіка – друга в світі. Очевидно, що її уповільнення відіб'ється і на інших країнах", – резюмував Струченевський.

Удар "нижче пояса": Чи чекати нищівного обвалу долара, - експерти

понеділок, 18 листопад 2019, 8:30

Перша половина листопада виявилася в цілому успішною для гривні на валютному ринку. За період з 1 до 15 листопада долар на міжбанку впав майже на 55 копійок - з 24,68/24,72 до 24,135/24,165 гривень. Обмінники знизили курс продажу готівкового долара з б...

В Україні різко злетіли ціни на газ: Нові тарифи по областях (інфографіка)

понеділок, 18 листопад 2019, 8:15

В Україні в листопаді злетіли ціни на газ: зростання тарифів склало в середньому 12,57%. Про це повідомляється на сайті Консультаційного центру для населення, передають Патріоти України. Зокрема, найбільшу роздрібну ціну за газ платитимуть споживачі М...