Удар нижче пояса: Китай може вщент зруйнувати економіку Росії

Економіка Китаю зростає мінімальними з 1992 року темпами - динаміка ВВП у третьому кварталі сповільнилася до 6%, а скоро впаде і нижче цього показника. Експерти вважають, що проблеми з китайською економікою позначаться і на Росії, передають Патріоти України.

"Ескалація торгових воєн призвела до уповільнення темпів зростання світової торгівлі, що вже почало позначатися на китайській економіці. Судячи з усього, уповільнення продовжиться і в 2020 році і темпи зростання китайського ВВП виявляться нижче 6%", – повідомив головний економіст Сбербанку Антон Струченевський.

У свою чергу це дуже позначиться на російській економіці, яка все ще дуже сильно залежить від експорту цієї сировини. "За своїми розмірами китайська економіка – друга в світі. Очевидно, що її уповільнення відіб'ється і на інших країнах", – резюмував Струченевський.

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

Китайці фінансувати не схотіли: Росіянам запропонують скинутися на мегапроект "Газпрому"

вівторок, 26 травень 2020, 11:59

Китайському China Development Bank запропонували оплатити 70% проекту загальною вартістю 14 млрд доларів, однак банк відмовився від "спокусливої" пропозиції. Проект «Газпрому» з будівництва газохімічного комплексу в Усть-Лузі вартістю 750 млрд рублів м...