Удар по Бені: У Великобританії відмовили Коломойському в позові по "ПриватБанку"

Верховний суд Великобританії відмовив мільярдерові Ігорю Коломойському в розгляді позову екс-власників до ПриватБанку. Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", позов Коломойського та іншого екс-власника фінустанови Геннадія Боголюбова розгляне Високий суд Англії, передають Патріоти України.

Відзначається, що Верховний суд Великобританії відмовив в задоволенні клопотань, поданих Коломойським і Боголюбовим про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке підтвердило юрисдикцію англійського суду розглядати позов ПриватБанку до екс-власників.

"Таким чином, у пана Коломойського, пана Боголюбова... більше немає ніяких способів оскарження, тому позов банку в подальшому буде розглядатися по суті в Високому суді Лондона. Банк впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати понад $3 млрд", – відзначається в релізі ПриватБанку.

​Вітчизняні сильно додали: Україна стала набагато більше експортувати вина

п’ятниця, 5 червень 2020, 22:12

За рік Україна збільшила експорт вин виноградних на 49,3%, в грошовому еквіваленті. Про це свідчать дані Державної митної служби. Так, за 5 місяців цього року Україна експортувала вина на 5,4 млн дол. Тоді як в січні-травні 2019 року - на 3,6 млн дол, ...

Хіти тижня. Банки будуть автоматично блокувати рахунки боржників: Мін'юст готує "сюрприз" українцям

п’ятниця, 5 червень 2020, 17:30

Україні банківські рахунки боржників блокуватимуть автоматично після того, як відомості введуть в єдиний реєстр боржників. При цьому ухилитися від виконання рішення суду буде складніше, передають Патріоти України. Відповідний законопроєкт розробив Мін'...