
Через нафтове ембарго, узгоджене членами ЄС, Росія втрачатиме близько 10 мільярдів доларів на рік. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.
Це пов'язано з тим, що заборона змусить Росію продавати свою нафту зі знижкою в Азію, де вона вже коштує приблизно на 34 долари за барель дешевше, ніж ціни ф'ючерсних трейдерів на Brent.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...