
Через нафтове ембарго, узгоджене членами ЄС, Росія втрачатиме близько 10 мільярдів доларів на рік. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.
Це пов'язано з тим, що заборона змусить Росію продавати свою нафту зі знижкою в Азію, де вона вже коштує приблизно на 34 долари за барель дешевше, ніж ціни ф'ючерсних трейдерів на Brent.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...