Удар по скрепах: Білорусь повністю призупинила прийом нафти з Росії

Білорусь 30 квітня повністю призупинила прийом нафти з Росії. Про це заявив перший заступник гендиректора компанії "Гомельтранснафта Дружба" Андрій Веріго, повідомляють Патріоти України.

Відновити транзит планується 2 травня після витіснення неякісної нафти. "Використовуючи цю вимушену паузу, ми постараємося виконати необхідні наразі ремонтні роботи", — сказав Веріго.

За його словами, загальний обсяг неякісної нафти в трубопроводах системи «Дружба» становить близько 5 мільйонів тонн. Проблеми з якістю нафти, що надходить з Росії в Білорусь, виникли у другій декаді квітня, «Транснефть» визнала підвищений вміст у ній хлоридів. Польща та Україна, через які нафта по «Дружбі» йде транзитом в інші країни Європи, зупинили прийом нафти 24 і 25 квітня.

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...

Час стрімкого падіння гривні: Продавати чи купувати валюту, поради економістів

вівторок, 28 травень 2024, 5:40

Гривневі депозити втрачають свою привабливість, долар та євро після довгої стадії "анабіозу" стрімко дорожчають до української валюти. Що далі? Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин у коментарі ТСН зазначив, що за нинішнього середнього курс...