Удар по скрепах: Білорусь повністю призупинила прийом нафти з Росії

Білорусь 30 квітня повністю призупинила прийом нафти з Росії. Про це заявив перший заступник гендиректора компанії "Гомельтранснафта Дружба" Андрій Веріго, повідомляють Патріоти України.

Відновити транзит планується 2 травня після витіснення неякісної нафти. "Використовуючи цю вимушену паузу, ми постараємося виконати необхідні наразі ремонтні роботи", — сказав Веріго.

За його словами, загальний обсяг неякісної нафти в трубопроводах системи «Дружба» становить близько 5 мільйонів тонн. Проблеми з якістю нафти, що надходить з Росії в Білорусь, виникли у другій декаді квітня, «Транснефть» визнала підвищений вміст у ній хлоридів. Польща та Україна, через які нафта по «Дружбі» йде транзитом в інші країни Європи, зупинили прийом нафти 24 і 25 квітня.

Втішна новина з Гданська: Україна отримала від Евросоюзу перший транш з €90 млрд євро дворічної допомоги

четвер, 25 червень 2026, 13:26

Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...

Удар для Кремля: Експорт російської нафти досяг максимуму, але доходи падають

четвер, 25 червень 2026, 11:58

Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...