Удар по скрепній економіці: США і Китай несподівано обвалили ціни на нафту

​Ціни на нафту різко впали сьогодні в ході торгів на міжнародних фондових біржах.

Ціна ф'ючерсів марки Brent в Лондоні впала до 58,52 долара за барель. У той же час ф'ючерс на нафту WTI на торгах в Нью-Йорку впав до 53,35 долара за барель, передають Патріоти України.

Ще більше впала ціна на російську нафту Urals, яка після падіння досягла ціни 54,20 долара за барель. Аналітики ринку заявляють, що падіння цін на нафту відбувається на тлі переговорів Вашингтона і Пекіна про взаємні торговельні обмеження. Саме їх результат в значній мірі впливає на рівень світового попиту на "чорне золото".

На нафтовий ринок значний вплив мають сигнали ослаблення світової економіки, що провокує тиск на ринок нафти. При цьому російська економіка вкрай чутлива до цін на нафту, оскільки будь-яке зниження вартості різко знижує валютну виручку для Москви. Варто зазначити, що ціна на нафту з РФ Urals безпосередньо залежить від вартості еталонної марки Brent і через більш низьку якість не може дорівнювати їй або, тим більше, її перевищувати, тому падіння цін на "Брент" автоматично обвалює і російську сировину.

Хіти тижня. Грошей не буде: Зеленський зробив гучну заяву про підвищення пенсій для українців

вівторок, 18 лютий 2020, 9:00

Президент України Володимир Зеленський вважає, що зараз не час підвищувати пенсії українцям, а потрібно вкладати бюджетні кошти в інфраструктуру і модернізацію країни. Таку заяву глава держави зробив в інтерв'ю, яке оприлюднив Офіс президента, передаю...

​Міжбанк: Гривня продовжує зміцнюватись

понеділок, 17 лютий 2020, 21:29

17 лютого котирування нацвалюти на відкритті міжбанку стартувало з 24,46 – 24,48 гривні за долар, на закритті міжбанку встановилися на рівні 24,40 – 24,43 гривні за долар, зазначають Патріоти України.