
У разі запуску російського "Північного потоку-2" та припинення транзиту до Європи через нашу країну платіжки на розподіл газу для українців можуть збільшитися. Але в жодному разі без газу Україна не залишиться, зазначають Патріоти України.
"Наразі система працює як комплекс. А насправді тримати всю систему, якщо не буде транзиту, будемо ми з вами – українські споживачі. Тобто наші платіжки на розподіл газу, якщо транзиту не буде, значно збільшаться. Або держава це повинна буде покривати власним коштом, але це все одно наш рахунок", – заявила радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль для "ТСН".
Вона також додала, що це якщо гіпотетично і може статися, то лише якщо ГТС України взагалі не працюватиме на транспортування газу до європейських країн. Але без газу держава не залишиться навіть у разі введення в експлуатацію російського газопроводу "Північний потік-2".
Наразі трубопровід проходить процес сертифікації. Закони ЄС вимагають, щоб були дотримані такі положення:
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...