Україна і Туреччина готуються підписати угоду про створення зони вільної торгівлі, - Кулеба

Переговори наразі тривають між експертами обох країн на рівні торговельних представників міністерств економіки і торгівлі.

Україна і Туреччина мають чітку політичну волю довести роботу над Угодою про зону вільної торгівлі між країнами до підписання у цьому році. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу, передають Патріоти України.

"Ми дійсно налаштовані провести чергове засідання Стратегічної ради наших президентів цього року і хочемо наповнити її максимальним змістом. Безумовно, Угода про вільну торгівлю є однією з таких задач, яка має бути вже "освячена" нашими лідерами", - сказав Кулеба.

Він поінформував, що переговори наразі тривають між експертами обох країн на рівні торговельних представників міністерств економіки і торгівлі. "Наразі ми очікуємо на певний позиційний документ від турецької сторони, щоб продовжити наші консультації і рухатися вперед. Але я хочу наголосити, що і в Києві, і в Анкарі є чітка політична воля нарешті довести цей процес до результату, який збалансовує інтереси української і турецької економіки і дозволить обом країнам суттєво виграти від зони вільної торгівлі", - підкреслив глава МЗС.

Він також зазначив, що Україна повністю поділяє озвучену президентом Ердоганом мету – довести товарообіг між Україною і Туреччиною до 10 млрд доларів.

Джерело: Укрінформ

Росія закриває для України Керченську протоку: Вбивають Маріуполь з економікою південно-східних областей - Цаплієнко

середа, 14 квітень 2021, 23:09

Росія з 24 квітня під приводом військових манерів закриває Керченську протоку. Іноземним суднам буде заборонений прохід протокою до жовтня 2021 року. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram, зазначають Патріоти України. "За от...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...