Україна і Туреччина готуються підписати угоду про створення зони вільної торгівлі, - Кулеба

Переговори наразі тривають між експертами обох країн на рівні торговельних представників міністерств економіки і торгівлі.

Україна і Туреччина мають чітку політичну волю довести роботу над Угодою про зону вільної торгівлі між країнами до підписання у цьому році. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу, передають Патріоти України.

"Ми дійсно налаштовані провести чергове засідання Стратегічної ради наших президентів цього року і хочемо наповнити її максимальним змістом. Безумовно, Угода про вільну торгівлю є однією з таких задач, яка має бути вже "освячена" нашими лідерами", - сказав Кулеба.

Він поінформував, що переговори наразі тривають між експертами обох країн на рівні торговельних представників міністерств економіки і торгівлі. "Наразі ми очікуємо на певний позиційний документ від турецької сторони, щоб продовжити наші консультації і рухатися вперед. Але я хочу наголосити, що і в Києві, і в Анкарі є чітка політична воля нарешті довести цей процес до результату, який збалансовує інтереси української і турецької економіки і дозволить обом країнам суттєво виграти від зони вільної торгівлі", - підкреслив глава МЗС.

Він також зазначив, що Україна повністю поділяє озвучену президентом Ердоганом мету – довести товарообіг між Україною і Туреччиною до 10 млрд доларів.

Джерело: Укрінформ

В Україні вступить в силу важливе нововведення для ФОПів

четвер, 6 серпень 2020, 17:57

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 786-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб - підприємців", який передбачає багато нововведень для ФОПів, передають...

Рекордні ціни на яблука та ягоди: Що подорожчає наступним в Україні

четвер, 6 серпень 2020, 17:43

Найдешевші яблука коштують 20 грн. Середня вартість кілограма цих фруктів - 30-35 грн. Економіст Олег Пендзин розповідає, що висока вартість яблук у серпні зумовлена орієнтованістю вітчизняних виробників на вартість імпортного продукту. На свої яблука ...