Україна модернізує цивільний флот: На судна Дунайського пароплавства в Австрії почали встановлювати двигуни Mitsubishi, міняють надбудови та начиння

В УДП з’явився шанс стати лідером пасажирських та вантажних перевезень на Дунаї

На верфі ÖSWAG у Лінці, Австрія, почали замінювати двигуни на суднах держкомпанії "Українське Дунайське пароплавство". У 2024 році планують модернізувати перші п’ять суден, повідомив гендиректор УДП Дмитро Москаленко.

"В австрійському Лінці спільно з технічним керівником ÖSWAG Гаральдом Бьомом (Harald Bhöm) перевірили роботи з модернізації теплохода "Капітан Антипов". Австрійські партнери відзначили дуже якісну підготовку судна, проведену в Україні фахівцями УДП. Корпус теплоходу практично в ідеальному стані. Повністю відновлений гвинто-рульовий комплекс", – написав Москаленко у Facebook.

"Капітан Антипов" прибув у Лінц власним ходом, розповів керівник УДП.

Українська команда, яка супроводжує проєкт, зараз демонтує старі двигуни та 45-тонну надбудову судна.

Наступний етап виконуватимуть уже австрійські фахівці. Краном знімуть демонтовану надбудову, а старе обладнання замінять новим. Українська компанія отримає найекологічніший та найсучасніший флот на Дунаї, зазначають у ÖSWAG. Закуплені для пароплавства двигуни Mitsubishi спеціально допрацьовані та повністю відповідають вимогам європейського ES-TRIN/StageV.

Інші великі дунайські суднохідні компанії провели модернізацію раніше, без урахування нових європейських стандартів для річкового транспорту. Тож в УДП з’явився шанс стати лідером, наголосив Москаленко.

ES-TRIN – це не лише екологія, зазначив він. Євросоюз удосконалив і посилив вимоги до безпеки судноплавства.

"Судна УДП мають повністю відповідати новим стандартам. Це одна з умов міжнародних донорів, які планують долучитися до проєкту модернізації нашого флоту", – пояснив гендиректор української компанії.

Наступні чотири теплоходи Дунайського пароплавства, щоб зменшити витрати, планують доставити у Лінц одним караваном. Це відбудеться після того, як будуть завершені роботи на першому судні.

"У нас є мережеві обмеження": Українцям розповіли, що буде зі світлом найближчим часом

субота, 20 липень 2024, 17:25

Найближчим часом в українській енергосистемі очікується покращення ситуації. Цьому сприятиме скорочення термінів ремонтів енергоустаткування для підготовки його до осінньо-зимового періоду, передають Патріоти України. Про це повідомив міністр енергети...

Українця через суд змусили повернути пенсію в бюджет: Ось за яке порушення жорстко покарають

субота, 20 липень 2024, 14:45

Городнянський районний суд Чернігівської області зобов'язав пенсіонера повернути в бюджет виплату в розмірі 13 тис. грн. Він отримував пенсію у зв'язку з інвалідністю і при тому не повідомив Пенсійний фонд про своє працевлаштування, передають Патріоти ...