Україна може отримати величезну суму від МВФ

Національний банк України перебуває на активній стадії переговорів для отримання близько 20 млрд доларів від МВФ. Чітке розуміння програми буде у вересні, оскільки зараз у міжнародній організації "період відпусток". Про це заявив голова НБУ Кирило Шевченко в інтерв'ю Forbes, передають Патріоти України.

"Так, ми перебуваємо в активних переговорах. Нещодавно, наприклад, була зустріч прем'єр-міністра з керівником європейського департаменту МВФ. Єдина проблема – це час. Зараз у світі період відпусток, на відміну від нас. Але я очікую, що вже у вересні ми матимемо більш чітке розуміння програми", – додав глава НБУ.

Війна при цьому не завадить отримувати фінансування. Програма може розпочатися у листопаді, а її бюджет становитиме 20 млрд доларів. "Зрозуміло, що це дуже важко, адже такого досвіду у Фонду ще не було. З іншого боку, також не було й прикладів, коли у війну країні вдалося зберегти фінансову систему, що повністю працює", – зазначив голова Нацбанку.

Якщо таку програму затвердять, вона стане другою за сумою серед чинних програм МВФ. Перше місце посідає Аргентина.

Винна війна: Хто з українців не зможе вийти на пенсію в 60 років

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:22

Щороку в Україні змінюються вимоги щодо кількості необхідного трудового стажу для призначення пенсії. Так, у 2022 році для виходу на заслужений відпочинок у 60 років потрібно мати від 29 років стажу, у 2023 році - від 30, у 2024 - від 31 тощо. У 2028 р...

Унікальні технології запорожців на експорт? Україна та Туреччина почнуть виробляти авіадвигуни

понеділок, 3 жовтень 2022, 7:12

Компанія Baykar дуже хоче отримати доступ до секретів українських двигунів для своїх безпідотників. Питання лише на яких умовах, щоб не вийшло як з китайцями - 'викачка технологій'. Україна та Туреччина спільно випускатимуть авіадвигуни. Про це у неділ...