Україна накопичує величезні борги: до кінця року треба повернути три мільярди доларів

Україна через повномасштабну війну, яку розпочав президент РФ Володимир Путін, щодня втрачає мільярди доларів. При цьому, щоб виконувати свої зобов'язання, Кабмін змушений значно збільшувати борги. Доводиться повертати й старі кредити: до кінця 2022-го повернути потрібно близько 3 млрд доларів. Про це йдеться у публікації ZN, передають Патріоти України.

Так, цього року Україна має повернути своїм кредиторам 1,9 млрд доларів за євробондами, загалом сума становить 3 млрд доларів (мова про зовнішні борги). Внутрішнім кредиторам необхідно повернути 10,5 млрд грн.

"І динаміка в борговій статистиці не найкраща, у березні зокрема наш державний борг зріс на 4% і надалі зростатиме, через зростання кількості позик, необхідних для фінансування великого дефіциту нашого бюджету", – йдеться у публікації.

Нарощування боргів відбувається під час скорочення ВВП. Внаслідок цього державний борг може збільшитися з 50 до 100% ВВП вже до кінця року. Це у майбутньому може створити фінансову нестійкість. Левову частку бюджетних надходжень доведеться віддавати на обслуговування та повернення кредитів.

Туалетний папір "Обухів 65" масово підробляють: Експерти розповіли, як не придбати підробку та чим вона небезпечна

середа, 1 лютий 2023, 21:00

АМКУ через суди карає фальсифікаторів "народного паперу" мільйонними штрафами, однак споживач може захистити себе від підробки лише самостійно. Так, за даними АМКУ, підробкою "Обухів 65" займалося підприємство "Пейпер-Прод", з якого через суд за фальси...

Росія ПОЧАЛА НАСТУП на Донбасі, еліту ПУСТИЛИ В БІЙ, орки прорвалися на ДВОХ ФРОНТАХ

середа, 1 лютий 2023, 20:52

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа",ГУР МО України,РФ, ЗСУ,Соледар,ПВК "Вагнер",знищення окупантів. В інтервʼю з Анастасією Федор спеціально для ютуб-каналу «Фабрика новин» розповів, якою насправді є ситуація на Сході України, якою була головна ціль та мета...