"Україна не готова": IKEA відмовилася будувати свій завод на Львівщині

Відома компанія IKEA почекає з відкриттям свого заводу по обробці деревини у Львівській області. Про це в коментарі виданню Tvoemisto.tv заявив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матіс, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день компанія не готова до відкриття заводу з огляду на те, що перед нею стоять інші завдання, а український бізнес не готовий стати її партнером.

“Компанії світового рівня мають вимоги до партнерів: якість робочого місця, відношення до працівників. Українські компанії навіть не замислювалися над тим, що у них запитають, чи добре їх працівники їдять, чи робочий графік – від 8 годин”, – сказав Матіс.

Він також підкреслив, що якщо зазначені вимоги не дотримуються, IKEA відмовляє в партнерстві. Матіс поскаржився на те, що на сьогоднішній день деревообробна галузь Львівщини далека від відповідності бажаним вимогам.

У 2017 році Львівська ОДА звернулася до компанії “IKEA” з пропозицією відкрити на території Львівщини завод по обробці деревини. Як повідомлялося раніше, в кінці 2019 року IKEA планує відкрити магазин площею близько 6 тисяч кв м в київському ТРЦ Blockbuster Mall.

"Особых сомнений, что США и ЕС смогут существенно оттеснить путинских нуворишей от европейского корыта, нет", - блогер про газовий удар по Кремлю

четвер, 21 листопад 2019, 16:28

"На польский терминал в Свиноуйсцье прибыл американский танкер с СПГ для Украины. Пока, видимо, это больше политический ход, призванный подкрепить позиции Украины на газовых переговорах с "Газпромом", - пише у своєму блозі Ель-Мюрид, передають Патріот...

Субсидії "урізають": Стало відомо, на які знижки можуть розраховувати українці

четвер, 21 листопад 2019, 15:29

У порівнянні з минулим роком розмір середньої субсидії на оплату комунальних послуг для українців у жовтні зменшився на 8,7% і склав 492,1 гривні. Про це стало відомо з даних Державної служби статистики, передають Патріоти України. За інформацією Держс...