"Україна не готова": IKEA відмовилася будувати свій завод на Львівщині

Відома компанія IKEA почекає з відкриттям свого заводу по обробці деревини у Львівській області. Про це в коментарі виданню Tvoemisto.tv заявив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матіс, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день компанія не готова до відкриття заводу з огляду на те, що перед нею стоять інші завдання, а український бізнес не готовий стати її партнером.

“Компанії світового рівня мають вимоги до партнерів: якість робочого місця, відношення до працівників. Українські компанії навіть не замислювалися над тим, що у них запитають, чи добре їх працівники їдять, чи робочий графік – від 8 годин”, – сказав Матіс.

Він також підкреслив, що якщо зазначені вимоги не дотримуються, IKEA відмовляє в партнерстві. Матіс поскаржився на те, що на сьогоднішній день деревообробна галузь Львівщини далека від відповідності бажаним вимогам.

У 2017 році Львівська ОДА звернулася до компанії “IKEA” з пропозицією відкрити на території Львівщини завод по обробці деревини. Як повідомлялося раніше, в кінці 2019 року IKEA планує відкрити магазин площею близько 6 тисяч кв м в київському ТРЦ Blockbuster Mall.

Першими стали Гельсінкі: В Європі почався експеримент з безпілотним громадським транспортом

неділя, 31 травень 2020, 0:17

У програмі беруть участь три компактних безпілотних автобуса-шаттла фінсько-іспанської компанії Sensible4-Shotl, а також норвезької Saga і канадського консорціуму Mobile Civitatem. Через 18 місяців підготовки проект автоматизованої системи управління г...

"Коли ти не можеш купити це": У США звинуватили Росію в крадіжці "Містралів" у Франції

субота, 30 травень 2020, 23:53

Те, що Росія планує скопіювати дизайн Mistral, однак не означає, що вона досягне особливих успіхів. Російський універсальний десантний корабель (УДК) проекту 23900 є клоном французького вертольотоносця Mistral ( «Містраль»), повідомляють Патріоти Украї...