"Україна не готова": IKEA відмовилася будувати свій завод на Львівщині

Відома компанія IKEA почекає з відкриттям свого заводу по обробці деревини у Львівській області. Про це в коментарі виданню Tvoemisto.tv заявив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матіс, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день компанія не готова до відкриття заводу з огляду на те, що перед нею стоять інші завдання, а український бізнес не готовий стати її партнером.

“Компанії світового рівня мають вимоги до партнерів: якість робочого місця, відношення до працівників. Українські компанії навіть не замислювалися над тим, що у них запитають, чи добре їх працівники їдять, чи робочий графік – від 8 годин”, – сказав Матіс.

Він також підкреслив, що якщо зазначені вимоги не дотримуються, IKEA відмовляє в партнерстві. Матіс поскаржився на те, що на сьогоднішній день деревообробна галузь Львівщини далека від відповідності бажаним вимогам.

У 2017 році Львівська ОДА звернулася до компанії “IKEA” з пропозицією відкрити на території Львівщини завод по обробці деревини. Як повідомлялося раніше, в кінці 2019 року IKEA планує відкрити магазин площею близько 6 тисяч кв м в київському ТРЦ Blockbuster Mall.

Правила для частини переселенців змінилися: Які нововведення та кого вони зачепили

п’ятниця, 2 червень 2023, 18:56

Частина переселенців (ВПО) в Україні отримала можливість змінити зареєстроване місце проживання за спрощеною процедурою. Йдеться про тих ВПО, чия адреса постійної реєстрації знаходиться на тимчасово окупованій території чи в районі ведення активних бой...

Українцям з червня збільшили пенсії: У кого підвищення виплат буде незначним

п’ятниця, 2 червень 2023, 18:30

З 1 червня близько 600 тисяч українських пенсіонерів отримають надбавку до пенсії. Стало відомо, у кого підвищення виплат може бути незначним, а хто взагалі не може розраховувати на нього. Цього разу перерахунок передбачено для працюючих пенсіонерів, я...