Україна піднялася у рейтингу конкурентоспроможності країн

У топ-10 увійшли Швейцарія, ОАЕ, Нідерланди, Ірландія, Данія, Швеція і Катар.

Україна піднялася на п'ять позицій в рейтингу конкурентоспроможності економік, складеному Міжнародним інститутом управлінського розвитку (International Institute for Management Development, IMD), і зайняла 54 місце з 63-х, зазначають Патріоти України.

США втратили лідерство, поступившись Сінгапуру і Гонконгу. Серед країн колишнього СРСР найвище місце у Литви - 29-е (+3 позиції), а Україна - остання. Її сусідами по рейтингу виявилися Колумбія, Словаччина, Перу і ПАР. Польща зайняла 38-е (-4) місце, Росія зберегла 45-е.

У топ-10 увійшли: Швейцарія (+1), ОАЕ (+2), Нідерланди (-2), Ірландія (+5), Данія (-2), Швеція і Катар (+4). Такі гіганти як Китай та Німеччина зайняли 14-е (-1) і 17-е (-2) місця відповідно. А найбільший стрибок у рейтингу - на 13 рядків - зробила Саудівська Аравія (26-е місце). На 11 позицій піднялася Індонезія, зайнявши 32 місце. В Європі помітний підйом зробила Ірландія - з 12-го місця на сьоме.

​Нове слово в перевезеннях: Toyota презентувала надважку вантажівку Hino XL8, що працює на водні (фотофакти)

понеділок, 20 вересень 2021, 21:56

Японська компанія Hino Trucks, яка є відділенням корпорації Toyota, на виставці ACT Expo 2021 в місті Лонг-Біч штату Каліфорнія представила прототип водневого автомобіля Hino XL8 (клас 8 – це надважкі вантажівки) , повідомляють Патріоти України з посил...

Безробітним українцям виплати будуть рахувати по-новому: Експерти розповіли, кому уріжуть допомогу

понеділок, 20 вересень 2021, 17:44

Багатьом непрацюючим громадянам, які стоять на обліку в центрі зайнятості та мають право отримувати допомогу, треба бути готовими до значного зниження розміру виплат. Це випливає з законопроекту № 6067 - він розміщений на сайті Верховної Ради, передают...