Україна піднялася у рейтингу конкурентоспроможності країн

У топ-10 увійшли Швейцарія, ОАЕ, Нідерланди, Ірландія, Данія, Швеція і Катар.

Україна піднялася на п'ять позицій в рейтингу конкурентоспроможності економік, складеному Міжнародним інститутом управлінського розвитку (International Institute for Management Development, IMD), і зайняла 54 місце з 63-х, зазначають Патріоти України.

США втратили лідерство, поступившись Сінгапуру і Гонконгу. Серед країн колишнього СРСР найвище місце у Литви - 29-е (+3 позиції), а Україна - остання. Її сусідами по рейтингу виявилися Колумбія, Словаччина, Перу і ПАР. Польща зайняла 38-е (-4) місце, Росія зберегла 45-е.

У топ-10 увійшли: Швейцарія (+1), ОАЕ (+2), Нідерланди (-2), Ірландія (+5), Данія (-2), Швеція і Катар (+4). Такі гіганти як Китай та Німеччина зайняли 14-е (-1) і 17-е (-2) місця відповідно. А найбільший стрибок у рейтингу - на 13 рядків - зробила Саудівська Аравія (26-е місце). На 11 позицій піднялася Індонезія, зайнявши 32 місце. В Європі помітний підйом зробила Ірландія - з 12-го місця на сьоме.

В Україні частина пенсіонерів може отримати 570 грн щомісячної надбавки: Ось кому заплатять

неділя, 16 червень 2024, 9:23

В Україні частина пенсіонерів може отримати надбавку до виплати. Йдеться про вікові доплати. Найбільшу суму отримають ті, хто досяг віку 80 років. Для них надбавка становить до 570 грн. Про це йдеться в роз'ясненні ПФУ, передають Патріоти України. Ві...

В G7 підрахували: Стало відомо, скільки наразі РФ має виплатити Україні за завдані збитки

неділя, 16 червень 2024, 8:30

Росія має компенсувати Україні $486 млрд компенсації за завдані збитки. Наразі лідери G7 оцінюють законні шляхи, щоб стягнути з Москви ці гроші. Про це йдеться в комюніке лідерів за підсумками саміту G7 в Італії, передають Патріоти України. «Росія має ...