Україна вперше пройде зиму лише за рахунок власного газу, - "Нафтогаз"

Україна вперше пройде опалювальний сезон лише за рахунок газу власного видобутку, передають Патріоти України

Як повідомив голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов, цього року компанія збільшила обсяги власного видобутку. Керівник "Нафтогазу" вважає, що опалювальний сезон в країні пройде стабільно, те саме стосується і цін на газ для населення.

"У 2023 році "Нафтогаз" пробурив рекордну кількість нових свердловин, і ми продовжимо цей тренд наступного року. Цю зиму ми плануємо пройти за рахунок газу українського видобутку, і наші розрахунки підтверджують таку можливість", - сказав Чернишов.

Він також закликав українців економити блакитне пальне. "Прошу всіх споживачів забезпечувати енергоефективні заходи і поставитися відповідально до цього типу енергії. Тому що це український видобуток, наше з вами спільне досягнення", - сказав він.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...