Україна виконала всі умови польських перевізників, висунуті для деблокади міждержавного кордону

Уряд України виконав усі домовленості для запобігання блокуванню кордону польськими перевізниками. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури у вівторок, 27 лютого.

"Отримуємо сигнали про начебто приєднання до блокади польських фермерів також і перевізників. Останні призупинили свій протест після домовленостей з Міністерством інфраструктури Польщі. Частину з цих домовленостей складали пункти, на які погодилось наше Міністерство. Ми дотримали свого слова та виконали все, що обіцяли", - заявив заступник голови відомства Сергій Деркач.

Зазначається, що польська сторона "робить все, що від неї залежить", щоб перевізники не відновили свій протест. Водночас навіть без страйку перевізників нині у Польщі заблокованими залишаються понад 2000 вантажівок.

У Мінінфраструктури повідомили, що звернулися до Єврокомісії з проханням прискорити процес підготовки до продовження транспортного безвізу для України.<

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Крабового салату не буде? Відомий виробник морепродуктів пішов з Росії

субота, 20 квітень 2024, 21:30

Литовська компанія з виробництва й торгівлі рибою та іншими продуктами Viciunu grupe нарешті йде з російського ринку. Власник марки крабових паличок VIČI продав свій завод у РФ та інші підприємства, які використовували для бізнес-діяльності, передають...