Україна заборонила імпорт електроенергії з Білорусі та Росії

Невдовзі після того, як в Україні заборонили авіасполучення з Республікою Білорусь, було ухвалено рішення щодо призупинення поставок електроенергії з Білорусі та Російської Федерації. Таке рішення ухвалили на засіданні Національної комісії з питань державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Заборона діятиме до 1 жовтня 2021 року, передають Патріоти України.

Раніше у комісії анонсували розгляд цього питання в середу, 26 травня. Зазначалося, що регулятор «приділяє значну увагу питанню забезпечення безпеки поставок електричної енергії»: «У цьому контексті обмеження імпорту електроенергії з держав, які не є членами Енергетичного співтовариства (Російської Федерації та Республіки Білорусь), має розглядатися виключно у комплексі заходів, спрямованих на забезпечення безпеки постачання електроенергії, зокрема, у частині дотримання встановлених графіків накопичення вугілля виробниками електричної енергії для підготовки до осінньо-зимового періоду».

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Скрепи покладають великі надії на "Північний потік-2": "Газпром" зменшує транзит через Україну

субота, 24 липень 2021, 0:32

Газотранспортна система (ГТС) України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, що виник. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості заради швидкого запуску «Північного потоку-2». Про це...