Україна здійснила тестовий імпорт електроенергії з Румунії: Чи допоможе це стабілізувати енергосистему

Державний енерготрейдер "Енергетична компанія України" (ЕКУ) здійснив тестовий імпорт електроенергії з Румунії. Про це інформує пресслужба компанії, передають Патріоти України.

"ЕКУ" 27 листопада 2022 у тестовому режимі імпортувала некомерційні обсяги електроенергії з Румунії потужністю 1 МВт протягом двох годин (о 9.00 та 14.00)", - йдеться в повідомленні. Право імпортувати електроенергію компанія придбала на аукціоні 24 листопада.

У енерготрейдері пояснюють, що імпорт електроенергії може стати додатковим інструментом стабілізації енергосистеми України. Тестові поставки потрібні для перевірки технічної можливості імпорту електроенергії з Європи у разі необхідності.

Українцям пропонують роботу в ЄС: У яких країнах та скільки платять

субота, 28 січень 2023, 12:24

Українцям у ЄС пропонують роботу із зарплатою від 34 тис. до 72,2 тис. грн на місяць без особливих навичок. При цьому кількість вакансій значно зменшилась. Про це OBOZREVATEL розповіли аналітики EWL. Найбільше вакансій традиційно у Польщі. Польща. Робо...

Стало відомо, коли в Україні може початися дефіцит бензину - озвучено строки

субота, 28 січень 2023, 10:06

В Україні в березні-квітні може бути дефіцит пального. При цьому ситуація катастрофічною не буде. Це пов'язано з відмовою країн Європейського Союзу (ЄС) від постачання російських нафтопродуктів. У перші місяці після введення ембарго можуть бути невелик...