
"Нафтогаз" може зарахувати борг навіть тим клієнтам, які вчасно сплачують рахунки. Йдеться про ті ситуації, коли клієнти з якоїсь причини не вказують у платежах номер особового рахунку. Про це "Нафтогаз" повідомив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Споживач некоректно оплачував за спожитий природний газ, а саме не вказував у призначенні платежу свій особовий рахунок. Куди потрапляють гроші у таких випадках? Вони зберігаються на рахунку "до з'ясування", - розповіли в компанії про один із випадків нарахування боргу.
У такому разі слід проводити акт звірки розрахунків. У разі неправильно зарахованих оплат від споживача та при наданні повного пакета документів від платника для перенесення коштів гроші зараховують на особовий рахунок.
"Борг може виникнути, якщо споживач не передає показання. У такому разі оператор ГРМ передає нам фактично не спожитий обсяг газу, а розрахунковий. У такому разі споживачеві слід передати показання лічильника або викликати контролера ОГРМ та здійснити контрольне зняття показань приладу обліку", – додали в компанії.
Зазначимо, щоб не отримати платіжку з помилкою, необхідно самостійно вносити показання лічильника з 28 по 5 число щомісяця. Навіть якщо ви не живете в будинку і не користуєтеся газом, але не хочете його відключати, щомісяця потрібно подавати актуальне показ лічильника (навіть якщо за місяць цифра не змінилася).
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...