Українка поскаржилася, що з картки "Привату" вночі зняли всі гроші - у банку пообіцяли розглянути скаргу за 120 днів

З картки клієнтки ПриватБанку вночі списали всі кошти, включно з кредитними. Операції відбулися без підтверджень, при цьому банк обіцяє розглянути скаргу на шахрайство протягом 120 днів, передають Патріоти України.

Як написала клієнтка у профільному форумі "Мінфін", кошти з гривневої картки списували у валюті. При цьому списання відбулося вночі. "Чи відбувається взагалі моніторинг списання коштів? З гривневого рахунку на залишку якого 4000 грн списуються вночі кошти в доларах на рахунок американської компанії!" – написала клієнтка.

У банку зазначили, що списання могло статися лише у тому випадку, якщо шахрай знав номер картки, а також CVV код картки. Банк після скарги спробував оскаржити процедуру списання коштів у міжнародній платіжній системі. Однак така процедура триватиме до 120 днів.

"Регламент розгляду таких заявок становить до 120 днів з моменту реєстрації. Ці терміни суворо встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання", – написали в ПриватБанку.

Зазначимо, як раніше писав OBOZREVATEL, у деяких випадках повертати гроші суд може зобов'язати банк. У січні українка виграла суд у "Привату" на 105 тис. грн. Шахраї також вкрали кошти з її рахунку та оформили на неї кредит. Суд розглянув всі аргументи сторін і ухвалив рішення, що банк зобов'язаний відновити всі кошти на рахунку.

Самі ж банки найчастіше заявляють про те, що не відповідають за шахрайські дії в ситуації, коли клієнти самі передали свої особисті дані. А сам факт шахрайства, як заявляють у фінустанові, вже свідчить, що зловмисник отримав особисті дані.

Україна отримала пільговий кредит від Канади

п’ятниця, 31 березень 2023, 19:43

До державного бюджету України від Канади надійшло 2,4 млрд канадських доларів (1,8 млрд доларів США) кредиту на пільгових умовах. У грудні канадський уряд також підтримав Київ кредитом у 500 млн, нагадують Патріоти України. Як повідомила прес-служба Мі...

Українців попередили про подорожчання продуктів перед Великоднем: Чим треба запастись

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:28

В Україні продукти традиційно подорожчають перед Великоднем. Стало відомо, наскільки зміняться ціни на затребувані асортиментні позиції і чим потрібно запастись перед святом, передають Патріоти України. З початку року в країні максимально зросли ціни н...