Українка витратила з кредитки "ПриватБанку" десятки тисяч - банк не зміг відсудити борг, бо забув попередити про відсотки

У Дніпрі Ленінський районний суд відмовив ПриватБанку в його позові проти клієнтки. Вона витратила з картки 34,6 тис. грн і не повернула їх. Разом з відсотками її борг склав 42,8 тис. грн. Але суд відмовив банку. Про це йдеться у матеріалах справи. опублікованих у реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Серед причин відмови – при оформленні договору не було вказано розмір відсотків і умови кредитування. Кредитну картку клієнтка отримала ще в 2007-му. В тій заяві не вказали відсоткову ставку, а також інші умови (щодо пені, неустойки і т.д).

В "Приваті" стверджували, що відповідач при підписанні анкети-заяви підтвердила, що підписана заява разом з "Умовами та правилами надання банківських послуг", "Тарифами", які викладені на банківському сайті www.privatbank.ua, складає між нею та банком договір про надання банківських послуг, що підтверджується підписом у заяві.

Свої заперечення клієнтка обґрунтовувала тим, що підписала Анкету-Заяву про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг у Приватбанку, від 21.06.2007 з лімітом у сумі 2500,00 грн, проте не був встановлений розмір відсотків за користування коштами.

Банк, пред`являючи вимоги про погашення кредиту, просив у тому числі, крім тіла кредиту (сума, яку фактично отримав в борг позичальник), стягнути складові його повної вартості, зокрема заборгованість за відсотками.

Є певні "бонуси": В Україні пенсіонерам надали знижку на комуналку і звільнили від земельного податку

п’ятниця, 12 квітень 2024, 17:44

Українські пенсіонери можуть розраховувати не тільки на грошові надбавки влітку, але й платити за комуналку по зниженим тарифам, а земельний податок не сплачувати взагалі. Про це пише видання Today.ua, передають Патріоти України. «У Державній податкові...

Все за планом? Китайські банки почали блокувати платежі з Росії за електроніку

п’ятниця, 12 квітень 2024, 15:30

З кінця березня китайські банки почали блокувати оплату від російських компаній за компоненти і набори для складання електроніки, зокрема серверів, систем зберігання даних (СЗД), ноутбуків та іншої апаратури. Про це пише "Коммерсантъ" із посиланням на...