Українська гривня встановила несподіваний рекорд (інфографіка)

Українська гривня посіла перше місце серед світових валют за зростанням відносно долара США, повідомляють Патріоти України.

Таким чином, з початку поточного року українська валюта зміцнилася до долара на 9,1%. Друге місце у рейтингу посів російський рубль, який виріс до долара на 8,3%. Третє місце – у єгипетського фунта, який зміг зміцнитися проти долара на 8%.

Найбільш девальвувала валютою стало аргентинське песо, вартість якого впала на 15% по відношенню до долара. Також "просіли" і шведська крона щодо долара на 8,3% і південнокорейська вона на 6,9%.

Серед світових валют, які найбільш зросли відносно долара, переважають валюти країн, що розвиваються, у той час як валюти розвинених країн переважно девальвували.

Український "Руслан" доправив до Італії величезну газову турбіну (фото)

п’ятниця, 4 грудень 2020, 23:53

Нова газова турбіна SGT-700 замінить попередню турбіну, і буде забезпечувати енергією аеропорт Мілану і прилеглі об’єкти. Український Ан-124 доставив до аеропорту Мальпенса у Мілані нову турбіну, призначену для електростанції Sea Energia, що постачає е...

США ще більше розширюють санкції проти «Північного потоку-2»

п’ятниця, 4 грудень 2020, 20:24

Нижня палата Конгресу США - Палата представників - схвалила законопроект про оборонний бюджет на 2021 фінансовий рік. У документ увійшло розширення санкцій проти російського газопроводу «Північний потік-2», зазначають Патріоти України. Згідно з докумен...