Українська гривня встановила несподіваний рекорд (інфографіка)

Українська гривня посіла перше місце серед світових валют за зростанням відносно долара США, повідомляють Патріоти України.

Таким чином, з початку поточного року українська валюта зміцнилася до долара на 9,1%. Друге місце у рейтингу посів російський рубль, який виріс до долара на 8,3%. Третє місце – у єгипетського фунта, який зміг зміцнитися проти долара на 8%.

Найбільш девальвувала валютою стало аргентинське песо, вартість якого впала на 15% по відношенню до долара. Також "просіли" і шведська крона щодо долара на 8,3% і південнокорейська вона на 6,9%.

Серед світових валют, які найбільш зросли відносно долара, переважають валюти країн, що розвиваються, у той час як валюти розвинених країн переважно девальвували.

Новий удар по кишені: В Україні різко підскочили ціни на автогаз

понеділок, 1 березень 2021, 17:56

В Україні середня роздрібна вартість скрапленого газу за місяць зросла на 2,2 грн/л, або на 17%, до 15,39 грн/л. На станціях преміум-сегменту ОККО, WOG та SOCAR газ подорожчав у межах 2-2,5 грн/л, до 15,99, 15,98 і 16,48 грн/л відповідно. Про це повідо...

Якщо "Північний потік-2" запустять, Україна зіткнеться з новою загрозою: У "Нафтогазі" розкрили план

понеділок, 1 березень 2021, 17:28

Якщо "Північний потік-2" добудують і запустять, енергетична безпека України опиниться під загрозою, будуть втрачені доходи від транзиту. Однак уряд підготувався до такого сценарію. Про це повідомив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв ...