У Швейцарії перебуває понад 50 тис. українських біженців. Зі статусом, які надають українцям, також є право на отримання дозволу на роботу. Зарплати у Швейцарії для працівників без вищої освіти та спеціалізованих навичок приблизно вчетверо вищі, ніж у Польщі, передають Патріоти України.
За даними Секретаріату міграції Швейцарії, держава надає тимчасовий захист біженцям з України. Їм не потрібно проходити стандартну процедуру розгляду клопотання про надання притулку – , вони отримують у прискореному порядку захисний статус S.
Середня зарплата у Швейцарії сягає майже 6 тис. євро. Українські біженці при цьому можуть претендувати на відносно низькооплачувану роботу із зарплатою від 3500-4200 євро на місяць. Це приблизно в 4 рази більше за польські зарплати для біженців.
Так, згідно з даними порталу euro-rabota, пакувальники на фабрику з робочим графіком 8-10 годин на день може претендувати на зарплату 4350 євро на місяць (мінімальна ставка 2630 євро). Прибирачі можуть заробляти за неповний робочий день 1500 євро, а пакувальники – 4100 євро.
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...