Українські яблука упевнено підкорюють світ: Куди роз'їхався рекордний вражай 2021 року

Яблука стали рідким та приємним для українців виключенням з загального тренду подорожчення продуктів харчування

Україна впевнено нарощує експорт яблук в інші країни. Показники 2021 року не стали винятком та дозволяють робити позитивні прогнози.

Успішний експорт яблук

Впродовж 9 місяців 2021 року наші садівники експортували понад 10 тисяч тонн яблук. Українські фрукти вирушили у 65 країн світу.

Відкриття нових ринків потребує активних зусиль як урядовців, так і виробників. Втім, їм вдалося налагодити співпрацю та активно розвивати експорт яблук.

Найбільш активними покупцями українських яблук стали Білорусь, ОАЕ, Австрія, Молдова, Саудівська Аравія, Швеція, Оман, Малайзія, Казахстан, Кувейт, Туреччина та навіть Мавританія. Також зараз триває активна робота над відкриттям для української продукції ринків В'єтнаму, КНР, Єгипту, Індії та Ізраїлю.

Нагадаємо, цього року найбільшою небезпекою для фруктових дерев стали пізні заморозки. На щастя, втрати урожаю були на меншому рівні, ніж прогнозувалося.

Єврокомісія ініціює макрофінансову допомогу Україні у 1,2 млрд євро задля подолання економічних проблем, викликаних ескалацією російської загрози

понеділок, 24 січень 2022, 21:22

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала нову програму макрофінансової допомоги Україні обсягом 1,2 млрд євро. Про це голова виконавчої влади ЄС заявила під час брифінґу 24 січня, зазначають Патріоти України. За її словами, "новий макрофінанс...

Гривня продовжує просідати до долара: Офіційний курс валют від НБУ

понеділок, 24 січень 2022, 19:30

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 25 січня на рівні 28,38 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,06 грн (на 24 січня – 32,11 гривні), зазначають Патріоти України. . 24 с...