Українські заробітчани в Чехії заробляють більше, ніж президент Володимир Зеленський: Кому і скільки платять

Влада Чехії створилавсі умови для активізації потоку заробітчан з України. Крім збільшення квоти на працевлаштування українських працівників, значно виріс також і рівень заробітку навіть для некваліфікованих робочих спеціальностей. Так, якщо місячний оклад президента України Володимира Зеленського становить близько 23 тисяч гривень, то різноробочі в Чехії отримують понад 30 тисяч гривень, передають Патріоти України.

Чеські портали з пошуку роботи публікують вакансії, в яких робочим з України пропонують заробітну плату від 30 до 90 тисяч гривень. Як розповів український посол України в Чехії Євген Перебийніс, в цій європейській країні високо цінують працьовитість і відповідальність українських заробітчан.

"Протягом останніх років квота для працівників з України в рамках програм збільшилася вдвічі - з десяти до двадцяти, а тепер вже і до 40 тисяч осіб на рік. За словами чеських роботодавців, українські працівники дуже працелюбні, вони швидко вчаться, у них практично відсутній мовний бар'єр і тому вони надзвичайно тут цінуються", - пояснив Євген Перебийніс на Всеукраїнському форумі" Україна 30. Трудові ресурси". Таких сум в Україні офіційно не отримують навіть президент і його перші помічники.

В Україні може перестати працювати головний виробник дитячого харчування

вівторок, 9 серпень 2022, 23:29

Сьогодні стало відомо, що Акціонерне Товариство "Одеський консервний завод дитячого харчування" зіткнулося з можливістю зупинки виробництва, інформують Патріоти України. Причиною припинення виробництва може стати скероване Малиновською окружною прокура...

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...